Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 142
(Antiek) Waaier Duvelleroy
-Ivoor, parelmoer en papier. Opengewerkt ivoor decor van figuren die weer verguld zijn en van achteren met parelmoer afgezet. Daarboven een klassieke schildering met figuren en putti's. Lengte uitgevouwen 51 cm. In originele doos die binnen in gesigneerd is. Mist aan de achterzijde op meerdere plaatsen parelmoer en kleine beschadigingen aan het ivoor.-

verkocht € 220.00
kavel: 143
(Aziatica) Ernst Dezentje
-Gouache, landschap Semarang met bomen. Voluit gesigneerd. en '17 . Afm -

verkocht € 130.00
kavel: 144
(Antiek) Delftse plooischotel 17e eeuw
-Delfts wit, zwaar hersteld. Dia 28 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 145
(Antiek) Harlinger spreukbord 18e eeuw
-Met tekst "Meid haal Kaas" Zwaar hesteld. Dia 21 cm-

verkocht € 80.00
kavel: 146
(Volkskunst) Breipenschede
-Met tekst "Geduld overwint alles JW Horieson 1874" L-

verkocht € 80.00
kavel: 147
(Antiek) Bord Maastricht
-Diners vanaf fl 1,50. Hersteld, dia 34 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 148
(Kunst) Douwe Kramer
-Olieverf op doek, Landschap met boten. Gesigneerd D Kramer. Afm 53x34 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 149
(Aziatica) Seppa
-Gietijzeren seppa met deels vergulde decoratie, in bijhorende Kiri box. 19e eeuw-

verkocht € 260.00
kavel: 150
(Antiek) Biedemeijer doosje
-Gevuld met lepeltjes-

verkocht € 45.00
kavel: 151
(Antiek) Lepeldoosje
-Gevuld met zilveren lepeltjes-

verkocht € 35.00