Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 152
(Antiek) Biedemeijer doosje
-Gevuld met zilveren lepeltjes-

verkocht € 50.00
kavel: 153
(Kunst) E Munts
-Aquarel gezicht op een straatje in Rotterdam. Afm 38x48 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 154
(Zilver) Bruidsmandje
-Met hengsel, 19e eeuw.-

verkocht € 70.00
kavel: 155
(Aziatica) Penselen beker
-Blauw gespikkelde glazuur. Bodem gemerkt met karakter merk. H 15 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 156
(Etnografica) Ivoren kraal
-Grote bal met gat in het midden. Dia 9 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 157
(Munten) Romeinse denarius
-Op de voorzijde Claudius imp Caesar met aangezicht. Op de achterzijde Vipsania Agrippina. Vermaakt tot broche.-

verkocht € 50.00
kavel: 158
(Sieraden) Bloedkoralen ketting
-Karpittel stokjes + 1 losse oorbel.-

verkocht € 100.00
kavel: 159
(Sieraden) lot
-Waaronder oorbellen, broches e.d.-

verkocht € 30.00
kavel: 160
(Curiosa) Schilderij
-Kippen + een andere.-
€ 30 - € 50
kavel: 161
(Aziatica) Tsuba
-Gietijzeren maru vorm met meerdere soorten metalen inleg. In bijhorende kiri box. 18e eeuw-

verkocht € 180.00