Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 193
(aziatica) Broche
-Filligrain zilver met donker groene steen.-

verkocht € 20.00
kavel: 194
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, Zittend vosje, onderzijde gesigneerd met karakter. Japan circa 1880, H 3,2 cm-
€ 60 - € 100
kavel: 195
(Aziatica) Netsuke
-Aapje, mammoet ivoor. H 1,6 cm-

verkocht € 99.00
kavel: 196
(Aziatica) Briefopener
-Been met Cantonees snijwerk op het heft. China 1880. L 20 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 197
(Sieraden) Lot
-Zilveren sieraden (Beschadigingen en incompleet)-

verkocht € 30.00
kavel: 198
(Sieraden) Lot
-Veelal silevr o.a ringen, oorbellen etc.-

verkocht € 30.00
kavel: 199
(Sieraden) Lot
-Veelal zilver (beschadigingen) -

verkocht € 35.00
kavel: 200
(Horloges) Lot
-Diverse losse en polshorloges, beschadigingen en incompleet.-

verkocht € 20.00
kavel: 201
(Muziek) Beatles
-Folders, magazines e.d-

verkocht € 15.00
kavel: 202
(Muziek) Beatles
-Pers foto's en ansichten.-

verkocht € 35.00