Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 213
(Antiek) Heilig beeld
-Staand figuur met hand op zijn hart en in de nadere een boek. Hoogte 22 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 214
(Curiosa) Must de Cartier portomonee
-Hierbij een Pierre Cardin clutch en een aantal anderen.-
€ 30 - € 50
kavel: 215
(Zilver) Beursbeugel
-2gehalte, met decoratie van slangen. 19e eeuw.-

verkocht € 35.00
kavel: 216
(Zilver) Beursbeugel
-19e eeuw. -

verkocht € 30.00
kavel: 217
(Zilver) Strooilepel
-Hollands. -

verkocht € 30.00
kavel: 218
(Zilver) Strooilepel
-Fraaie fflorale decoraties. -

verkocht € 35.00
kavel: 219
(Zilver) Strooilepel
-Florale decoraties en aardbeien. -

verkocht € 30.00
kavel: 220
(Zilver) Roomlepels
-19e eeuw. (Beschadigd)-

verkocht € 30.00
kavel: 221
(Zilver) Taartschep
-Met opengewerkte bak.-

verkocht € 30.00
kavel: 222
(Meubels) Naaitafel
-Mahonie belijmd. 19e eeuw.-
€ 80 - € 140