Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 223
(Kunst) A.H. Bakhuyzen jr
-Aquarel heide landschap. Voluit gesigneerd. 23x34 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 224
(Kunst) C de Zeeuw
-Voorstelling van een schaapsherder die langs de vaart loopt. Voluit gesigneerd.(Pseudoniem from Adriaan Christiaan Willem Terhell) 27 x39 cm.-

verkocht € 65.00
kavel: 225
(Etnografica) Medicijnhouders
-Lega stam-

verkocht € 30.00
kavel: 226
(Aziatica) Scvhedel
-Kunststof schedel met applicaties. Tibet 290e eeuw.-

verkocht € 40.00
kavel: 227
(Sieraden) Ketting
-Met hoornen kralen.-
€ 20 - € 30
kavel: 228
(Sieraden) Bi color gouden armband
-585/1000. Gewicht 5,3 gram.-

verkocht € 85.00
kavel: 229
(Sieraden) gouden armband
-+ een broche, gewicht 7,2 gram.-

verkocht € 115.00
kavel: 230
(Sieraden) Gouden manchetknopen
-14 karaat met carneool. Art Deco periode. In de stijl van Fons Reggers. Bruto gewicht 15,6 gram.-

verkocht € 240.00
kavel: 231
(Sieraden) Lotje goud
-Losse oorbellen, e.d. alle 14 karaat totaal 15,3 gram + een gouden ring met steen bruto 3,7 gram.-

verkocht € 270.00
kavel: 232
(Antiek) Parfumflesje gouden dop
-Hierbij een tasje-

verkocht € 40.00