Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 233
(Etnografica) armbanden
-6 armbanden.-

verkocht € 25.00
kavel: 234
(Antiek) Strijkijzers
-3 stuks 1 met treeft.-
€ 20 - € 30
kavel: 235
(Antiek) Strijkijzers miniaturen
-enn lotje-

verkocht € 70.00
kavel: 236
(Antiek) Lot
-Waaronder 2 urnsters, scheerbekken, etc.-

verkocht € 15.00
kavel: 237
(Antiek) Waaiers
-2 stuks in kist.-
€ 20 - € 30
kavel: 238
(Aziatica) Borden
-6 stuks (Beschadigd)-

verkocht € 25.00
kavel: 239
(Antiek) Lot
-Bestkemmer, koffiemolen etc.-

verkocht € 50.00
kavel: 240
(Antiek) Crucfix 17e eeuw
-Crucifix met een corpus van gepolijst boxwood, het houten kruis belegd met rood gekleurd schildpad omgeven met een ebbenhouten robbelijst. Nederland 17e eeuw. Hoogte 64 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 241
Gedreven verzilverde kom
-Zilver legering, geschulpte rand. Gedreven floraal decor en op de bodem een keris gekruisd met schede. Sumatra circa 1900, hoogte 12 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 242
(Kunst) Johannes Josseaud (1880-1935)
-Aquarel, molen met boerenkar. Rechtsonder gesigneerd. Afmeting beeld 33,5x25,5 cm.-

verkocht € 30.00