Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 243
(Antiek) Poedersuiker strooier
-Grote suiker strooi lepel. Koper met smeedijzeren heft. 19e eeuw.-

verkocht € 35.00
kavel: 244
(Anteik) Tinnen kraantjespot groiningen
-18e eeuw. + 3 andere items-

verkocht € 100.00
kavel: 245
(Porselein) Hutschenreuter serveis
-Decor Zwiebelmuster. Zeer uitgebreid servies. Bestaande uit dekschalen, borden kop en schotels etc etc.-

verkocht € 115.00
kavel: 246
(Keramiek) Royal Doulton
-Ontbijt servies met decoratie van een paradijsvogel.-

verkocht € 50.00
kavel: 247
(Zilver) Schaal met zilveren hengsel
-Schaal beschadigd. Dia 29 cm-
€ 30 - € 50
kavel: 248
(Porselein) Herend servies
-Appony roze decor. Dienblad met mokka servies en andere delen. (kleine bsch)-

verkocht € 140.00
kavel: 249
(Aziatica) Fruittrosje steen
-+ een bronzen beeldje-

verkocht € 20.00
kavel: 250
(Antiek) Kastkommen
-Decor Canton, uitvoering Maastricht.-

verkocht € 30.00
kavel: 251
(Aziatica) Bloempot
-Japans met florale decoratie-

verkocht € 20.00
kavel: 252
(Meubels) Bijbel stander
-Eiken 19e eeuw.-

verkocht € 30.00