Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 253
(Antiek) Kist 19e eeuw
-Met metalen beslag. -
€ 30 - € 50
kavel: 254
(Meubels) Tafel met lade
-18e eeuw-

verkocht € 70.00
kavel: 255
(Aziatica) Krukje
-Met decoratie van olifanten in landschap.-

verkocht € 40.00
kavel: 256
(Aziatica) Satsuma vazen
-Begin 20e eeuw. H 30 cm.-

verkocht € 15.00
kavel: 257
(Zilver) Schaaltje
-Djokja met florale decoraties-

verkocht € 35.00
kavel: 258
(Kunst) Schilderij bloemstilleven
-Onduidelijk gesigneerd. Afm -
€ 50 - € 80
kavel: 259
(Antiek) Wand fonteintje
-Koper in de vorm van een jongenskopje. H 10 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 260
(Aziatica) Okimono
-Ivoor, voorstelling van een staand figuur. Japan 19e eeuw. H-

verkocht € 80.00
kavel: 261
(Aziatica) Jade armband
-Hierbij een knielend figuur.-

verkocht € 120.00
kavel: 262
(Zilver) Suiker tang
-Met florale decoraties.-

verkocht € 50.00