Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 21
(Azatica) Tinnen vaasjes
-2 vaasjes in bijhorende Kiri box Allen met signatuur. Japan Showa periode H 8,7 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 22
(Aziatica) Sandalen
-Begin 20e eeuw, met decortie op de punt. -

verkocht € 30.00
kavel: 23
(Horloges) Marti gouden kast
-14 karaat in lopende toestand. Bruto gewicht 18,8 gram. -

verkocht € 70.00
kavel: 24
(Judaica) Hand van Mirjam
-Brons, met decoratie in reliŽf van onder andere florale motieven. Hoogte 24,8 cm. -
€ 30 - € 50
kavel: 25
(Aziatica) Karuta Hyakunin-Isshu
-In houten doos totaal 200 kaarten met strijders en karakters. Japan Meiji periode.a-

verkocht € 50.00
kavel: 26
(Zilver) Lodereindoosje
-Hollands zilver florale decoraties. Jaarletter 1852, scheurtjes in de deksel.-

verkocht € 45.00
kavel: 27
(naturalia) krodeillen leren tassen
-2 stuks-

verkocht € 25.00
kavel: 28
(Meubels) 4 stoelen
-Biedemeier 19e eeuw.-

verkocht € 30.00
kavel: 29
(Meubels) 4 stoelen
-19e eeuw.-
€ 30 - € 50
kavel: 30
(Meubilair) Piedestal
-Romeinse zuil.-

verkocht € 20.00