Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 313
(Etnogafica) Bijlen
-Natuurstenen bijlen in houten setting. Nederlands Indie.-

verkocht € 40.00
kavel: 314
(Etnografica) Dayak Schaamschort
-Raffia, voor traditioneel gebruik.-

verkocht € 50.00
kavel: 315
(Etnografica) Dayak Tas
-Geweven met paars en groen.-

verkocht € 50.00
kavel: 316
(Etnografica) Penis koker
-Hierbij 2 kruidenhouders. Papoea Nieuw Guniea.-

verkocht € 30.00
kavel: 317
(Etnografica) Dayak Kruidentas
-Houten ovale vorm met gestoken decoraties. De dop in de vorm van een aapje.-

verkocht € 70.00
kavel: 318
(Aziatica) Beeld
-Staand krijger donker gepattineerd. H 37 cm-

verkocht € 35.00
kavel: 319
(Antiek) Processie kandelaar
-Op bijhorende houten stok. 18e eeuw-

verkocht € 45.00
kavel: 320
(Aziatica) Lot
-Dekselpot, celadon potje en 2 anderen.-

verkocht € 20.00
kavel: 321
(Aziatica) Borduurwerk
-Met afbeelding van een Phoenoix. Ingelijst-

verkocht € 20.00
kavel: 322
(Aziatica) Yixing trekpotjes
-Een lot van 5 (Besch)-

verkocht € 10.00