Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 31
(Aziatica) Satsuma kop en schotels
-Fijne kwaliteit schilderwerk met afbeelding van landschap met mount Fuiji. Onderzijde gemerkt. (1 kop met besch en de andere kopjes wat verkleurd) + een Chinees dienblad met bamboe rand decoratie. Circa 1920.-

verkocht € 140.00
kavel: 32
(Curiosa) Haarspelden
-Een leuke collectie celluloid en schildpad haarspelden en stokken. Circa 1900 Totaal 15x en celluloid doosje.-
€ 30 - € 50
kavel: 33
(Zilver) Art deco roomstel
-Zilver. 2e gehalte, 835/1000. Gehamerd met aangezet rond dicht oor. Lengte melkkan 12,5 cm, Suikerschaal 10,5 cm. Gewicht 121 gram.-

verkocht € 45.00
kavel: 34
(Antiek) Islamitisch flesje
-Miniatuur flesje Bruin kleurig met oxidatie. Circa 8e / 11e eeuw. H 29 mm-
€ 30 - € 50
kavel: 35
(Meubilair) Speeltafel
-Biedemeijer speeltafel met opklapbaar blad en lade. 19e eeuw.-
€ 30 - € 50
kavel: 36
(Meubilair) Hoekkast
-20e eeuw. -
€ 50 - € 80
kavel: 37
(Keramiek) Beatrix
-Societe Ceamique, 6 kop en schotels en eierdop set. (besch) + 2 glazen items-

verkocht € 30.00
kavel: 38
(Zilver) Lepels en bijbel
-12 theelepels met Art Deco steel + een bijbel met zilveren slot.-

verkocht € 45.00
kavel: 39
(Meubilair) Ovale tafel
-19e eeuw.-
€ 30 - € 50
kavel: 40
(Meubilair) Meidenkastje
-2 deurtjes en lade. Met getordeerde pilaren 19e eeuw.-

verkocht € 50.00