Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 71
(Antiek) Schildpad sigarendoos
-Harmonicamodel met aan boven en onderzijde afgezet met schildpad en zilver. Afbeelding van een koe met boerderij. 19e eeuw-

verkocht € 50.00
kavel: 73
(Aziatica) Celadon kom
-Grijze celadon, met op het plat decoratie van een draak. Diameter 15,5 cm-

verkocht € 170.00
kavel: 74
(Aziatica) Tsuba
-Gietijzeren tsuba met opengewrkte decortaie van Kylins en flora. In bijhorende kiri box. 18e eeuw.-

verkocht € 120.00
kavel: 75
(Antiek) Makkum plaquette
-Landschap in blauw wit. Ac hterzijde gemrkt met gekruiste T's. H 39 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 76
(Aziatica) Kom
-Stenen kom met fraaie insluitsel. Dia 8 cm-

verkocht € 90.00
kavel: 77
(Aziatica) Bijzettafel
-Of voet voor een groet vaas. Chinees snijwerk met fraai uitgewerkte koppen. Circa 1900 H-
€ 100 - € 180
kavel: 78
(Aziatica) Chinese Ton
-Met beschildering.-

verkocht € 50.00
kavel: 79
(Aziatica) Seppa
-Stalen ovalen seppa met goud ingelegde decoraties van bladeren. Japan Edo Periode. H 5,9 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 80
(Antiek) 18e eeuws boek
-Envangeliums van Mattheus 1739. + 2 anderen.-

verkocht € 35.00
kavel: 81
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een fluit spelende man met water buffel. Onderzijde gesigneerd met karakter. Japan circa 1860. H 3,2 cm.-

verkocht € 170.00