Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 82
(Aziatica) Batik doeken
-3 stuks totaal-

verkocht € 160.00
kavel: 83
(Aziatica) Theebus
-Gehamerd koper, Boddem gesigneerd met karakter. Hoogte 12 cm ci 1920-

verkocht € 40.00
kavel: 84
(Aziatica) Tsuba
-Stalen Maru Tsuba met gegraveerde en ingelegde koperen decoraties. Japan edo periode Diameter 8 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 85
(Aziatica) Tsuba
-Bronzen maru tsuba met opgehoogd en deels verguld decor van samoerais. Gesigneerd. In bijhorende kiri box-

verkocht € 260.00
kavel: 86
(Aziatica) Terracotta vazen
-Yixing vazen met decoratie van vogels en flora. 20e eeuw. H -

verkocht € 10.00
kavel: 87
(Aziatica) Sang de Bouef kom
-19e eeuw of vroeger. H 5 cm-

verkocht € 190.00
kavel: 88
(Judaica) Vaas
-Hand geslepen decor van Menhora en andere symboliek. H 18 cm, 19e eeuw. (minimale chip)-

verkocht € 150.00
kavel: 89
(Postzegels) Album wereld
-Deels gevuld.-

verkocht € 10.00
kavel: 90
(Aziatica) Kettingen
-3x + een doos met been bezet.-

verkocht € 25.00
kavel: 91
(Curiosa) Emaille
-Grijs gewolkt emaille zand zeep soda set en lepels.-

verkocht € 25.00