Speelgoed 2000-2100

veiling / Veiling 10 2 mei 2017 19.15 Sessie 2 Speelgoed, Toegepaste kunst, Speelgoed, Affiche's en Boedelgoed
[2000 - 2009] [2010 - 2019] [2020 - 2029]
kavel: 2000
(Pasen) Diorama ei
-Kunststof ei met venster en voorstelling van kindertjes In originele doos.-
€ 20 - € 30
kavel: 2001
(Knuffels)
-5 diverse knuffels Waaronder een steiff ezeltje 5 totaal-
€ 30 - € 50
kavel: 2002
(Modelauto's) Schuco piccolo set
-15 jahre deutsche einheit. Limited edition 1000 stuks. In goede staat met originele doos. -

verkocht € 35.00
kavel: 2003
(Modelauto's) Dinky Toys
-Dinky toys 434 Bedford TK crash truck. In originele doos, in goede staat.-

verkocht € 45.00
kavel: 2004
(Blikken speelgoed) Zwarte Caddilac
-In zeer fraaie staat, met frictie mechaniek. Niet gemerkt mid jaren 70. Lengte 26 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 2005
(Blikken speelgoed) Battery operated King Flying Saucer
-Made in Japan, ca. 1970. Space Patroler KO series 5112. Origineel in doos-
€ 80 - € 120
kavel: 2006
(Treinen) Marklin 3000
-Tenderlocomotief in originele doos.-
€ 30 - € 50
kavel: 2007
(Modelauto's) Dinky Toys BBC serie
-Super dinky toys nr;s 967, 968 n 969 allen in originele doos in nette staat.-

verkocht € 240.00
kavel: 2008
(Modelauto's) Dinky Toys
-430 Breakdown lorry in originele doos goede conditie.-

verkocht € 60.00
kavel: 2009
(Modelauto's) Dinky Toys
-Dinky supertoys 960 lorry mounted cement mixer. In originele doos, in goede conditie.-

verkocht € 80.00