Toegepaste kunst en Design 1000-1499

veiling / Veiling 10 2 mei 2017 19.15 Sessie 2 Speelgoed, Toegepaste kunst, Speelgoed, Affiche's en Boedelgoed
[1001 - 1010] [1012 - 1022] [1023 - 1033] [1034 - 1043] [1044 - 1053] [1054 - 1063] [1064 - 1073] [1074 - 1083] [1084 - 1092]
kavel: 1001
(Glas) Leerdam vazen
-1 met gravering, Hoogte 20/24 cm.-

verkocht € 25.00
kavel: 1002
(Kunst) Co Chevallier - tekening
-Olifant, gesigneerd C Chevallier.Hij werkte in de jrane 30 in Artis en maakte daar veel tekeningen. Afm 20,5x16 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 1003
(Keramiek) Goedwagen plateelvaas
-Art Noveau model vaas met lineair decor Amata. Uitvoering Royal Goedewagen. Hoogte 30,5 cm (kleine haarlijn in 1 van de oren)-

verkocht € 60.00
kavel: 1004
(Keramiek) Ada Stel
-Modern keramisch object. Raku gestookt met blauwe glazuur aan de bovenzijde. + een boekje over de kunstenares. H 20 cm-

verkocht € 20.00
kavel: 1005
(Kunst) Jan Schonk
-Litho herten. Afm 21,5x24 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 1006
(Keramiek) Derk Holman
-Studio keramiek, 2 vazen, asbak en een kom. Allen voluit gesigneerd en gedatteerd. (totaal 4) H 3 tot 15 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 1007
(Design) Rosenthal studio line
-Zwarte vierkante vaas, design Martin Froger. + een andere porseleinen vaas gesigneerd Marlen. H 18,5 en 19 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 1008
(Sculpturen) Houten oude dame
-Zittende oude dame met kind in haar armen. Niet gesigneerd. Hoogte 16,5 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 1009
(Glas) A.D. Copier
-Kandelaar met bollen + een vaasje met slingers gesigneerd Roche. H 10 en 25 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 1010
(Kunst) Arie Zuidersma
-Map met 12 lino's van de hand van Arie Zuidersma. Gemaakt in een oplage van 25 stuks waarvan 4 Hors Comerce. Dit is nr 1 H.C.-

verkocht € 150.00