Affiche's 1700-1800

veiling / Veiling 10 Sessie 2 Speelgoed, Toegepaste kunst, Speelgoed, Affiche's en Boedelgoed
[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1726]
kavel: 1700
(Kleding) De Adelaar Groningen
-Gelithografeerd affiche van Kledingmagazijn de Adelaar Heerestraat Groningen. Opgevouwen matige conditie. Afm 57x74 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 1701
(Scheepvaart) Van der Steng
-Ciontactvaartuig, afm beeld 38x42 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 1702
(Skieen) Snow life scene
-50x70 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 1703
(Protest) John Heartfield
-Das letzte stuck brot raupt ihnen des Kapitalismus. (Reprint met raster) Afm 64x93 cm-

verkocht € 80.00
kavel: 1704
(Alcohol) Kanteklaar
-Ned. Vereen. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Litho, proefdruk. Gesigneerd in de plaat (onleesbaar) 32 x 21 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 1705
(Kraken/demonstraties)
-2x UCN Almelo, leegstandwet en Kraakcentrum kleine pelsterstraat. Totaal 4-

verkocht € 30.00
kavel: 1706
(Politiek) PSP
-Verzameling poster doublures.-

verkocht € 30.00
kavel: 1707
(Scheepvaart) Holland Austarlie Line
-Holland-Australie Lijn en Holland Britsch Indie Lijn. Twee lithografieŽn op een vel. Proefdruk, uit het archief van Steendrukkerij De Jong & Co. Ca. 1936. 37 x 23 cm. (per litho 16,2 x 11,7 cm) + Proefdruk "inlichtingen vervoer Bagage Richting Europa-Ned IndiŽ. N.V. Stoomvaart Maatschappij "Nederland" Amsterdam" afm. 19,5 x 13,3 cm. op groter vel-
€ 40 - € 70
kavel: 1708
(Protest) Schiphol
-2 stuks-

verkocht € 10.00
kavel: 1709
(Sinterklaas) Droste
-Een naam in letters. Met afbeelding van sinterklaas te paard en de letter D Afm 32x45 cm-

verkocht € 30.00