Antiek en Curiosa 1-399

veiling / Veiling 11 Sessie 1 Aziatica en Antiek
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 110] [111 - 120] [121 - 130] [131 - 140] [141 - 150] [151 - 160] [161 - 171] [172 - 181] [182 - 191] [192 - 201] [202 - 211] [212 - 221] [222 - 231] [232 - 241] [242 - 251] [252 - 261] [262 - 271] [272 - 281] [282 - 287]
kavel: 1
(Volkskunst) Kerfsnede tabakspot gedateerd 1894
-Aardewerken kerfsnede tabakspot, met tekst op de buik H Noordwal 1894. Onderzijde gemerkt Steenstra Lemmer. H 21,5 cm (lichte schilfers)-

verkocht € 140.00
kavel: 2
(Zilver) Lodereindoosje
-Hollands zilver, jaarletter 1851. H 4 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 3
(Pennen) Vulpennen Moor
-2 stuks beide met slangenprint. Hierbij een Boston vulpen. Allen met gouden punt. -

verkocht € 40.00
kavel: 4
(Antiek) Schaakspel
-Houten stukken, de paarden met glazen oogjes. In bijhorende houten kist.-

verkocht € 60.00
kavel: 5
(Antiek) Schildpad lepeldoosjes
-2 stuks, beide beschadigd.-

verkocht € 25.00
kavel: 6
(Antiek) Wapenschild 18e eeuw
-Geschilderd Familie wapen met bokken en klavers. Afm 28,5x28,5 cm. (stukje hersteld)-

verkocht € 50.00
kavel: 7
(Antiek) Tegels
-8 stuks veelal 19e eeuw. Beschadigingen-

verkocht € 60.00
kavel: 8
(Antiek) Portretjes
-2 miniatuur silhouet portretten. In ovale lijstjes, 19e eeuw. -

verkocht € 50.00
kavel: 9
(Art Deco) C de Lorm
-Houten gedraaide sigarenbeker, onderzijde gemerkt met metalen plaatje, hierbij een begin 20e eeuwse kurkentrekker met borstel.-

verkocht € 30.00
kavel: 10
(Curiosa) Aquarel lappen winkel
-Begin 20e eeuw. + 2 optica prenten en een Poezie album.-

verkocht € 40.00