Aziatica 501-800

veiling / Veiling 11 Sessie 1 Aziatica en Antiek
[288 - 510] [511 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 551] [552 - 561] [562 - 571] [572 - 581] [582 - 591] [592 - 601] [602 - 612] [613 - 622] [623 - 632] [633 - 642] [643 - 652] [653 - 662] [663 - 673] [674 - 677]
kavel: 288
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een zittende man met stuk fruit. Onderzijde gemerkt met karakter. Japan circa 1860. Hoogte 2,5 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 501
(Aziatica) Chenghua vazen
-2 crackle glaze vazen met decoratie van strijders en relief ornamenten. Zuid China begin 20e eeuw. Hoogte 24 en 25,5 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 502
(Aziatica) Satsuma beeld
-Zittende geisha met waaier in de hand. Begin 20e eeuw. Hoogte 15 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 503
(Aziatica) Imari kaststel
-Miniatuur kaststel Bestaande uit 2 trrompet vaasjes en een dekselvaasje, met fijn geschilderde decoratie, Japan eerste helft 19e eeuw. H 13 cm (1 met kleine besch)-
€ 80 - € 150
kavel: 504
(Aziatica) Kangxi bord
-Voorstelling van tuin scene met 2 figuren op het plat. De lip gedecoreerd met florale motieven in cartouche. (minimale fritting en een haarlintje van ca 3 cm). Dia 21 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 505
(Aziatica) Okimno
-Ivoren okimono in de vorm van een staande Geisha in kimono met scroll in haar hand Op houten basement van latere datum. H 19,5 cm incl basement. Japan 18e eeuw-

verkocht € 140.00
kavel: 506
(Aziatica) Penselen houder
-Benen penselen stander met afbeelding van 3 kinderen onder een deken en een vader die hem omhoog trekt. China 19e eeuw. (Kleine schilver) H 14,5 cm-

verkocht € 120.00
kavel: 508
(Aziatica) Cinnabar vazen
-Stel vazen met op de buik viermaal een rond medaillon met fijn gesneden decoratie van figuren. China 19e eeuw, Hoogte 23 cm. (minimale beschadiging aan de voet en kleurverlies op 1 van de vazen)-

verkocht € 550.00
kavel: 509
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Benen netsuke voorstelling van een fallus met vleugels. L 4,4 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 510
(Aziatica) Xianfeng kommetje
-Decoratie van rode draak met blauwe wolken en rand motieven. Onderzijde gemerkt met zegel "Period made Xianfeng" Dia 8 cm H 2,8 cm. (minimale schilver aan de rand)-

verkocht € 120.00