Aziatica 501-800

veiling / Veiling 11 Sessie 1 Aziatica en Antiek Veiling locatie Synagoge Folkingestraat 60 Groningen Aanvang 19.00 uurKijkdagen 11 t/m 17 september van 11.00 tot 17.00 uur Herestraat 102 Groningen
[288 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 550] [551 - 560] [561 - 570] [571 - 580] [581 - 590] [591 - 600] [601 - 611] [612 - 621] [622 - 631] [632 - 641] [642 - 651] [652 - 661] [662 - 672] [673 - 677]
kavel: 288
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een zittende man met stuk fruit. Onderzijde gemerkt met karakter. Japan circa 1860. Hoogte 2,5 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 501
(Aziatica) Chenghua vazen
-2 crackle glaze vazen met decoratie van strijders en relief ornamenten. Zuid China begin 20e eeuw. Hoogte 24 en 25,5 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 502
(Aziatica) Satsuma beeld
-Zittende geisha met waaier in de hand. Begin 20e eeuw. Hoogte 15 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 503
(Aziatica) Imari kaststel
-Miniatuur kaststel Bestaande uit 2 trrompet vaasjes en een dekselvaasje, met fijn geschilderde decoratie, Japan eerste helft 19e eeuw. H 13 cm (1 met kleine besch)-
€ 80 - € 150
kavel: 504
(Aziatica) Kangxi bord
-Voorstelling van tuin scene met 2 figuren op het plat. De lip gedecoreerd met florale motieven in cartouche. (minimale fritting en een haarlintje van ca 3 cm). Dia 21 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 505
(Aziatica) Okimno
-Ivoren okimono in de vorm van een staande Geisha in kimono met scroll in haar hand Op houten basement van latere datum. H 19,5 cm incl basement. Japan 18e eeuw-

verkocht € 140.00
kavel: 506
(Aziatica) Penselen houder
-Benen penselen stander met afbeelding van 3 kinderen onder een deken en een vader die hem omhoog trekt. China 19e eeuw. (Kleine schilver) H 14,5 cm-

verkocht € 120.00
kavel: 507
(Aziatica) Gemberpot 13e/14e eeuw
-Reliëf van bloemenranden an de hals van de pot. Vaas bedekt met gevlamde groen/paars/bruin/grijze glazuur met fijne craquelé. Circa 13e /14e eeuw. H 15,5 cm. Een vergelijkbaar model staat afgebeeld in het bijgeleverde boek Keramiek uit Groninger collecties. Pag 16 -

verkocht € 180.00
kavel: 508
(Aziatica) Cinnabar vazen
-Stel vazen met op de buik viermaal een rond medaillon met fijn gesneden decoratie van figuren. China 19e eeuw, Hoogte 23 cm. (minimale beschadiging aan de voet en kleurverlies op 1 van de vazen)-

verkocht € 550.00
kavel: 509
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Benen netsuke voorstelling van een fallus met vleugels. L 4,4 cm.-

verkocht € 110.00