Groningana 2000-2100

veiling / Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc
[2000 - 2009] [2011 - 2020] [2021 - 2021]
kavel: 2000
(Poster) Wie Groningen niet kent
-Kent Nederland niet, met afbeelding van de Martinitoren. (hersteld conditie C-) Afm 85x92 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 2001
(Studentica) Presse Papier A.J.C. Hoffstadt
-Houten presse papier met zilver plaquette. Met de tekst "voor Dr A.J.C.Hoffstadt bij zijn promotie tot Doctor Medicine Groningen 22-1-1958 Eerland" L 15,5 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 2002
(Reclame/Affiche) Fongers
-Voorstelling van 3 figuren die een fiets aan een dame aanbieden. Ontwerp J Rotgans., matige conditie. -

verkocht € 40.00
kavel: 2003
(Studentica) Een zilveren Vindicat speld
-De speld met het wapen van de studentenvereniging Vindicat Atque Polit. Meesterteken C. Begeer. Circa 1910-

verkocht € 45.00
kavel: 2004
(Medailles) Twee medailles
-Uitgereikt door de gemeente Groningen aan Maison Swarte voor de beste etalage (eerste prijs en ereprijs) in 1948, ter gelegenheid van het jubileum van koningin Wilhelmina.Verzilverd brons. (2)-
€ 20 - € 40
kavel: 2005
(Groningana) 4 gelegenheids objecten
-Een kop en schotel van de voormalige gemeente Muntendam, voorzien van het gemeentewapen en gemaakt door Regout te Maastricht, een glas van de studentenvereniging Mesacosa uit 1963 (opening sociŽteit), een glas van de Atletiekvereniging Groningen 1926/1966 en een asbak van de firma W. Henssen sr. (4)-
€ 20 - € 40
kavel: 2006
(Kunst) Waalco Dingemans
-Ets Gasthuispoort Groningen. Afm 19 x 27 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 2007
(Curiosa) hooge spannings bord
-Hooge spanning. Tel 180-4 groningen-

verkocht € 35.00
kavel: 2008
(Curiosa) Advertenties
-Van de firma C.E. Grol te Groningen-

verkocht € 20.00
kavel: 2009
(Fotografie) C.E.Grol en Zonen
-2 foto's van de winkelpanden van de firma C.E. Grol in de Peperstraat en Poelestraat in Groningen.-

verkocht € 45.00