Curiosa 3000-3200

veiling / Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc
[3000 - 3009] [3010 - 3019] [3020 - 3029] [3030 - 3039] [3040 - 3049] [3050 - 3059] [3060 - 3069] [3070 - 3079] [3080 - 3089] [3090 - 3099] [3100 - 3109] [3110 - 3113]
kavel: 3000
(Fotografie) konica
-In originele koffer-

verkocht € 1.00
kavel: 3001
(Curiosa) Wapens
-4x-

verkocht € 50.00
kavel: 3002
Lot plate
-Asbakken e.d.-

verkocht € 35.00
kavel: 3003
(Reclame) Een grote Taffelakvavit fles
-Een Aalborg Taffelakvavit fles voor reklamedoeleinden in café's en restaurants. Circa 1900. Hoogte 58 cm. Met de originele etiketten. -
€ 30 - € 50
kavel: 3004
(Militaria) Een gegraveerde granaathuls
-De bevrijding van Nederland op 5 mei 1945 herinnerend. Met een voorstelling van een spoorlijn met stoomlocomotief en seinpaal. De huls vernikkeld. Hoogte 29 cm.-

verkocht € 25.00
kavel: 3005
(Curiosa) Een KPM Berlin Freedom klok
-Een porseleinen KPM replica van de zogenaamde Bell of Freedom in Berlijn. Op houten voetstuk en gemerkt aan de binnenzijde van de klok met het KPM fabrieksmerk. Hoogte 13 cm. -

verkocht € 20.00
kavel: 3006
(Curiosa) Een luciferhouder
-De aardewerken houder in de vorm van bomen, groen en bruin geglazuurd. Gestempeld op de bodem met het merk van de luciferfabriek Bastiaans en Goldswey, De Ooievaar, Deventer.-
€ 10 - € 20
kavel: 3007
(Antiek) Een bierkan
-gemaakt door de firma Adams in Engeland, circa 1900, met een transferdecor van The cries of London. Hoogte 13 cm-
€ 10 - € 20
kavel: 3008
(Kwakzalverij) Een 19de eeuwse ets
-Getiteld 'The black draught'. Geëtst door R. Dawe en gepubliceerd door W.I. White te Londen in 1824. Afm. 35 x 26 cm.-
€ 20 - € 40
kavel: 3009
(Antiek) Een miniatuur portrait
-Portret van een jonge vrouw, 19de eeuw. Waterverf op papier. In een ebbenhouten lijst. Afm. 16 x 14 cm.-

verkocht € 20.00