Judaica 1800-1899

veiling / Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc
[1800 - 1809] [1810 - 1811]
kavel: 1800
(Juda´ca) Een messing menorah
-Art Deco stijl menorah, gemaakt rond 1920. Hoogte 26 cm.-
€ 20 - € 40
kavel: 1801
(Juda´ca) Een kandelaar
-De tinnen kandelaar voorzien van een rechte houten greep. De kraag gegraveerd met een Davidster. 19de eeuw. Lengte 19 cm. De kandelaar vermoedelijk bestemd voor de ceremonie.-
€ 40 - € 60
kavel: 1802
(Juda´ca) Een messing wandbeugel
-Met de leeuw van Juda die met zijn poot tegen de boom van Jesse steunt. 19de eeuw. Lengte 21 cm. .-

verkocht € 50.00
kavel: 1803
(Juda´ca) Een doos met een mof
-De kartonnen doos bedrukt met het opschrift Maison Goldsmith, Pelterijenhuis, Heerestraat 15, telefoon 2140, Groningen. De doos met de originele bont mof. Afm. 27 x 29 x 41 cm.-
€ 40 - € 60
kavel: 1804
(Juda´ca) Een zilveren kiddush beker
-Sterling zilver. Gekeurd Londen, 1924 en meesterteken Sigmund Zyto. Nederlands importkeur. Hoogte 13 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 1805
(Juda´ca) Kiddush beker zilver
-Een sterling zilveren kiddush cup.Meesterteken Sigmund Zyto, Londen, jaarletter 1923. Hoogte 10 cm.-
€ 50 - € 70
kavel: 1806
(Juda´ca) Een zilveren broche
-Sterling zilveren broche bezet met een blauwe steen. Circa 1950. Gemerkt in Hebreeuws schrift en 925. Lengte 5,2 cm -

verkocht € 30.00
kavel: 1807
(Judaica) Een zilveren briefopener
-Gemerkt 'made in Israel' en st(erling) 925. Greep en blad van zilver. Circa 1950/1960. Lengte 17,5 cm-

verkocht € 25.00
kavel: 1808
(Judaica) Tegel
-JCN jerusalem 3000-1996. Uitegvoerd door de Porceleyne fles Delft Afm 13x13 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 1809
(Judaica) Dreyfus ansichtkaarten
-2 stuks met het onderwerp Alfred Dreyfus, 1899. (1 met klein vouwtje)-
€ 20 - € 30
[1800 - 1809] [1810 - 1811]