Etnografica 1850-1899

veiling / Veiling 11 Sessie 3 Verzamelingen, Dinky toys, Scheer collectie, Judaica, Archeologie, ansichtkaarten etc Veiling locatie Synagoge Folkingestraat 60 Groningen Aanvang 19.00 uur
[1850 - 1859] [1860 - 1869] [1870 - 1879] [1880 - 1883]
kavel: 1850
(Etnogafica) Ghana statue
-Houten beeld met 2 zittende figuren die het mankala spel spelen. Tanzania 20e eeuw. H 25 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 1851
(Etnogafica) Weef spoel
-Houten weefspoel, ivoorkust H 14 cm-

verkocht € 50.00
kavel: 1852
(Etnografica) Een Papua halsketting en armband
-Veelkleurige glazen kralen. De halsketting eveneens met bronzen kralen en een hanger in de vorm van een krokodil. (2) -

verkocht € 20.00
kavel: 1853
(Etnogafica) Vruchtbaarheidsbeeldje
-Ghana Ashanti. H 32 cm-

verkocht € 10.00
kavel: 1854
(Etnogafica) Toeareq
-3 dolken-
€ 30 - € 50
kavel: 1855
(Etnografica) Beelden
-Een lot van 3 stuks.-
€ 30 - € 50
kavel: 1856
(Etnogafica) Hoed
-Peul hoed.-

verkocht € 20.00
kavel: 1857
(Etnogafica) Enkelbanden
-Vergulde enkelbandn, Niger.-

verkocht € 20.00
kavel: 1858
(Etnogafica) Kom
-Met decoratie rondom gegraveerd. Sudan-

verkocht € 20.00
kavel: 1859
(Etnogafica) Rijstsnijders
-Werden gebruikt voor oogsten.-

verkocht € 40.00