Aziatica 1-399

veiling / Veiling 12 sessie 1 Antiek, Aziatica,Curiosa
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [42 - 51] [52 - 61] [62 - 71] [72 - 81] [82 - 91] [92 - 101] [102 - 111] [112 - 121] [122 - 131] [132 - 141] [142 - 146]
kavel: 1
(Aziatica) Kangxi/Yongzheng borden
-2 borden met decoratie van kraanvogels en flora in onderglazuur blauw, licht blauw, ijzerrood en groen. Met goud opgehoogde motieven op de rand. dia 22 cm. (haarlijnen en schilver)-

verkocht € 250.00
kavel: 2
(Sieraden) Jade
-Armband, ketting en hanger met karakter. Alle met vergulde setting.-

verkocht € 40.00
kavel: 3
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een kikker met jonge kikkers op zijn rug. Onderzijde gesigneerd met karakter.-

verkocht € 150.00
kavel: 4
(Japans antiek) Satsuma theeservies
-Theepot met roomstel en 5 kop en schotels. Met fijne florale decoraties. Onderzijde gemerkt met karakter. (licht besch) Meijij periode.-

verkocht € 40.00
kavel: 5
(Aziatica) Chenghua vazen
-2 crackle glaze vazen met decoratie van strijders en relief ornamenten. Zuid China begin 20e eeuw. Hoogte 19 cm + een cinnabar vaasje. H17 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 6
(Aziatica) Kangxi borden
-2 Kangxi / Yongzheng borden gedecoreerd in onderglazuur blauw, ijzerrood, groen zwart en goud op de rand van chrysanten, gestileerde takken die een half open scroll vormen, centrale scène van een vogel die op een prunustak ligt tegenover een bamboe Dia 22 en 27 cm.plant. (decor licht sleets en schilvers)-

verkocht € 240.00
kavel: 7
(Aziatica) Celadon kom
-Grijze celadon kom met op het plat reliëf decoratie van een draak. dia 16 cm-

verkocht € 650.00
kavel: 8
(Aziatica) Yixing theepot
-8-kantig theepotje, onderzijde gemerkt met zegelmerk. (Binnenzijde deksel chip) H 12,5 cm-

verkocht € 40.00
kavel: 9
(Aziatica) Jade paneel
-Met reliëf decoratie van flora in andere steensoorten. In houten frame. Afm 12,5x17,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 10
(Aziatica) Borden 19e eeuw
-Voorstelling van 5 wijzen. hierbij een andere met voorstelling van kostbaarheden. dia 22 cm.-

verkocht € 80.00