Keramiek, Glas en Design 2500-3000

veiling / Veiling 12 sessie 2 december 2017
[2503 - 2512] [2513 - 2523] [2524 - 2524]
kavel: 2503
(Glas) Dierfiguren
-Diverse fabrieken, 11 totaal-

verkocht € 30.00
kavel: 2504
(Glas) Riihinaen Lasi
-Rode glazen vaas hierbij 3 andere glazen items.-

verkocht € 50.00
kavel: 2505
(Design) Iittala kan
-Blauw glazen schenkkan hierbij 2 keramische UE vikingen en een houten Puffin.-

verkocht € 30.00
kavel: 2506
(Glas) Midtjyllands Glasvaerk
-4 glazen sculptuurtjes van clown gezichten. 1 gesigneerd aan de onderzijde met Horst Hogg.-

verkocht € 30.00
kavel: 2507
(Glas) Presse papiers
-Een verzameling van 8 presse papiers, verschillende glas studio's. -

verkocht € 40.00
kavel: 2508
(Glas) Dierfiguren
-Een verzameling van 8 dierfiguren, veelal gemerkt met fabriekssticker.-

verkocht € 40.00
kavel: 2509
(Glas) Dierfiguren
-Een lot bestaande uit 4 dierfiguren, veelal gemerkt met sticker.-

verkocht € 40.00
kavel: 2510
(Design) Bodil Manz
-8-kantige porseleinen schaal met blauw lijnenspel. Ontwerp Bodil Manz Uitvoering Bing en grondahl. Dia 15 cm. (Haarlijn)-
€ 40 - € 70
kavel: 2511
(Glas) Lalique
-Asbak, hierbij een Rosentahl object-

verkocht € 40.00
kavel: 2512
(Glas) Kosta Boda
-4 glazen dierfiguren uit de Zoo series. H tussen de 10 en 21 cm.-

verkocht € 40.00