Art deco/ jugendstil 3000-3500

veiling / Veiling 12 sessie 2 Design, Kunst, Keramiek LET OP DE WEBSITE SLUIT VOOR BIEDINGEN OP 13 DECEMBER OM 17 UUR
[3001 - 3010] [3011 - 3014]
kavel: 3001
(Art Deco) Klok
-Smeedijzeren klok in de vorm van een zon op ruitvormig voetstuk. Ca 1920.-

verkocht € 100.00
kavel: 3002
(Art Deco) Balinese sculptuur
-Voorstelling van een stapel ratjes. Onderzijde draagt etiket Waarschijnlijk gemaakt door Pendek Gekregen van oom Rudolf (=Rudolf Bonnet) H 16 cm.-

verkocht € 460.00
kavel: 3003
(Art Deco) Jan Eissenloffel
-Lot van 4 stuks bestek uitvoering Gero Zeist.-

verkocht € 15.00
kavel: 3004
(Art deco) Balinees beeld
-Voorstelling van een zittende man met een schaal fruit en iets in zijn hand. Op zijn rug draagt hij een kris. H 30 cm. (1 arm is gebroken)-

verkocht € 240.00
kavel: 3005
(Art Deco) Boekenkast
-Met fraaie uitgestoken ornamentiek. Ca 1920. Uitvoering waarschijnlijk Huzinga Groningen.-

verkocht € 80.00
kavel: 3006
(Art Deco) Pendule
-Art Deco houten kast staande op 2 pilaren, met metalen bewerkte wijzerplaat. Ca1920.-

verkocht € 320.00
kavel: 3007
(De Ploeg) Trijntje Soldaats
-Latere editie met houtsneden van Johan Dijkstra. (izt los in de band-

verkocht € 30.00
kavel: 3008
(Art Noveau) Koperen Schaal
-Arts en crafts schaal. Dia 35 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 3009
(Art Deco) Jan Schonk
-Houtsnede waterlelie's gesigneerd in de plaat en in potlood. -

verkocht € 40.00
kavel: 3010
(Zilver) Jacob Grimminger
-5-armige kandelaar met ronde voet Art Deco ornamentiek en 5 armen. Gemerkt met monogram en 835 halve maan en kroon. Duitsland ca 1920. (1 arm met deukje) Totaal gewicht-

verkocht € 200.00
[3001 - 3010] [3011 - 3014]