Nederlands Keramiek & Glas 2000-2200

veiling / Veiling 12 sessie 2 Design, Kunst, Keramiek LET OP DE WEBSITE SLUIT VOOR BIEDINGEN OP 13 DECEMBER OM 17 UUR
[2000 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2030] [2031 - 2040] [2041 - 2050] [2051 - 2060] [2061 - 2070] [2071 - 2080]
kavel: 2000
(Keramiek) Sint Lukas
-Vaasje met gele luster glazuur. Onderzijde gesigneerd Sint Lukas Utrecht kleur code C Modelnr 10. H 9 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 2001
(Glas) A.D. Copier
-Beatrix vaasje, uitvoering Glasfabriek Leerdam. -

verkocht € 40.00
kavel: 2002
(Keramiek) Porceleyne fles Delft
-Cloissone tegel met voorstelling van een zittende kat. Afm 12,5x23 cm.-

verkocht € 260.00
kavel: 2003
-Geglazuurd steengoed presse-papier met voorstelling van figuur, ontwerp toegeschreven aan Karel Appel uitvoering de Porceleyne Fles Delft ca.1967 Dia 9,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2004
(Keramiek) Plateel
-Een lot bestaande uit 4 stuks. Waaronder Schoonhoven Corel. (Beschadigingen) -

verkocht € 30.00
kavel: 2005
(Keramiek) Fris Edam
-Jubilant set-

verkocht € 30.00
kavel: 2006
(Keramiek) Ine van de Sluis
-Blauw geglazuurde schaal met geometrisch motief. Vlekjes in de glazuur. Uitvoering eigen studio, dia 29,5 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 2007
(Design) Maria van Kesteren
-Museumjaarobject 1993 Matglazen doosje met houten ring. Uitvoering N.V. Glasfabriek Royal Leerdam 1993 in een gelimiteerde oplage van 250.-
€ 50 - € 80
kavel: 2008
(Keramiek) Plateel
-Dekseldoosje met floraal decor + een Wenco vaas.-

verkocht € 30.00
kavel: 2010
(Keramiek) Flora
-Decor Nora-
€ 30 - € 50