Nederlands Keramiek & Glas 2000-2200

veiling / Veiling 12 sessie 2 december 2017
[2000 - 2010] [2011 - 2021] [2022 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2073] [2074 - 2080]
kavel: 2000
(Keramiek) Sint Lukas
-Vaasje met gele luster glazuur. Onderzijde gesigneerd Sint Lukas Utrecht kleur code C Modelnr 10. H 9 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 2001
(Glas) A.D. Copier
-Beatrix vaasje, uitvoering Glasfabriek Leerdam. -

verkocht € 40.00
kavel: 2002
(Keramiek) Porceleyne fles Delft
-Cloissone tegel met voorstelling van een zittende kat. Afm 12,5x23 cm.-

verkocht € 260.00
kavel: 2003
-Geglazuurd steengoed presse-papier met voorstelling van figuur, ontwerp toegeschreven aan Karel Appel uitvoering de Porceleyne Fles Delft ca.1967 Dia 9,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2004
(Keramiek) Plateel
-Een lot bestaande uit 4 stuks. Waaronder Schoonhoven Corel. (Beschadigingen) -

verkocht € 30.00
kavel: 2005
(Keramiek) Fris Edam
-Jubilant set-

verkocht € 30.00
kavel: 2006
(Keramiek) Ine van de Sluis
-Blauw geglazuurde schaal met geometrisch motief. Vlekjes in de glazuur. Uitvoering eigen studio, dia 29,5 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 2007
(Design) Maria van Kesteren
-Museumjaarobject 1993 Matglazen doosje met houten ring. Uitvoering N.V. Glasfabriek Royal Leerdam 1993 in een gelimiteerde oplage van 250.-
€ 50 - € 80
kavel: 2008
(Keramiek) Plateel
-Dekseldoosje met floraal decor + een Wenco vaas.-

verkocht € 30.00
kavel: 2010
(Keramiek) Flora
-Decor Nora-

verkocht € 24.00