Beeldende Kunst 2300-2500

veiling / Veiling 12 sessie 2 Design, Kunst, Keramiek LET OP DE WEBSITE SLUIT VOOR BIEDINGEN OP 13 DECEMBER OM 17 UUR
[2300 - 2311] [2312 - 2321] [2322 - 2331] [2332 - 2341] [2342 - 2351] [2352 - 2361] [2362 - 2371] [2372 - 2382]
kavel: 2300
(Kunst) Jan Steen
-Man op ladder. H 64 cm.-

verkocht € 600.00
kavel: 2301
(Kunst) Klaas Gubbels
-Cassette met 6 gekleurde etsen door Klaas Gubbels. Oplage 30 stuks uitvoering stichting Signature 2014.-

verkocht € 450.00
kavel: 2302
(Moderne kunst) Robertus schrijver
-Olieverf op doek Voor Yes ;'81 Afm 40x60 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 2303
(Kunst) Casper verborg
-Olieverf op doek, voorstelling van een breiende dame. Afm 60x120 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2304
(Moderne kunst) Robertus Schrijver
-Olieverf op doek, Verso gesigneerd en '91. Afm 50x60 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 2305
(Art) Robertus Schrijver
-Olieverf op doek, Flowers pour een actrice of compositie. Gesigneerd verso en 85 '91. Afm 60x60 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2307
(Kunst) martin Tissing
-Litho 1981. Afm 50x65 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2308
(Kunst) Sculptuiur
-Balancerend figuur. -
€ 40 - € 70
kavel: 2309
(Kunst) Sculptuur
-Natuurstenen sculptuur trap met huisje.H 32 cm-

verkocht € 60.00
kavel: 2311
(Kunst) Nico van der Reyden
-2 sculpturen.-
€ 40 - € 70