Beeldende Kunst 2300-2500

veiling / Veiling 12 sessie 2 december 2017
[2300 - 2313] [2314 - 2324] [2325 - 2334] [2335 - 2344] [2345 - 2354] [2355 - 2366] [2367 - 2379] [2380 - 2381]
kavel: 2300
(Kunst) Jan Steen
-Man op ladder. H 64 cm.-

verkocht € 600.00
kavel: 2301
(Kunst) Klaas Gubbels
-Cassette met 6 gekleurde etsen door Klaas Gubbels. Oplage 30 stuks uitvoering stichting Signature 2014.-

verkocht € 450.00
kavel: 2303
(Kunst) Casper verborg
-Olieverf op doek, voorstelling van een breiende dame. Afm 60x120 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2305
(Art) Robertus Schrijver
-Olieverf op doek, Flowers pour een actrice of compositie. Gesigneerd verso en 85 '91. Afm 60x60 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 2307
(Kunst) martin Tissing
-Litho 1981. Afm 50x65 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2308
(Kunst) Sculptuiur
-Balancerend figuur. -
€ 40 - € 70
kavel: 2309
(Kunst) Sculptuur
-Natuurstenen sculptuur trap met huisje.H 32 cm-

verkocht € 60.00
kavel: 2311
(Kunst) Nico van der Reyden
-2 sculpturen.-
€ 40 - € 70
kavel: 2312
(Kunst) Sculptuur
-Onbekende kunstenaar-

verkocht € 40.00
kavel: 2313
(Kunst) Sculptuur
-Metalen sculptuur Kunstenaar onbekend, h 45 cm.-

verkocht € 120.00