Grafiek collectie Galerie plein 7 Amsterdam 2200-2300

veiling / Veiling 12 sessie 2 Design, Kunst, Keramiek LET OP DE WEBSITE SLUIT VOOR BIEDINGEN OP 13 DECEMBER OM 17 UUR
[2200 - 2209] [2210 - 2219] [2220 - 2229] [2230 - 2236]
kavel: 2200
(Grafiek) Ger Lataster
-Ets, 1e staat 8/25 and signatuur in potlood. Afm 19x35 cm. -

verkocht € 50.00
kavel: 2201
(Grafiek) Ger Lataster
-Ets, afm 19,5x24 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2202
(Grafiek) Ger Lataster
-Ets, afm 19,5x24 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2203
(Grafiek) Truus Lanzon
-Louisa de Vries, en 2 anderen.-

verkocht € 40.00
kavel: 2204
(Kunst) Carla van Slooten
-Houtskool tekening, vrouwelijk model kijkend in een spiegel. 68x53 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 2205
(Kunst) Ies Jacobs
-2 schetsen-
€ 30 - € 50
kavel: 2206
(Kunst) Ies Jacobs
-Houtskool tekening naakt model.-

verkocht € 50.00
kavel: 2207
(Kunst) Ies Jacobs
-Ets, naakt model.-
€ 30 - € 50
kavel: 2208
(Kunst) Ies Jacobs
-Aquarel model in interieur. Gesigneerd. -

verkocht € 70.00
kavel: 2209
(Kunst) Ies Jacobs
-Tekening figuren.-
€ 30 - € 50