Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Aziatica 1-499

veiling / Veiling 14 Antiek en Aziatica Dinsdag 27 maart Afhalen van de aankopen tot en met vrijdag 30 maart van 11.00 tot 17.00 uur
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 110] [111 - 120] [121 - 130] [131 - 140] [141 - 150] [151 - 160] [161 - 164]
kavel: 1
(Aziatica) Porseleinen happy Boeddha
-Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 19/20e eeuw. H 25 cm. (Besch)-

verkocht € 40.00
kavel: 2
(Aziatica) Gemberpot Famille verte
-Porseleinen gemberpot met floraal decor in cartouche. Begin 1900. H 13 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 3
(Aziatica) Ban Chiang grafpot
-Aardewerken kom op hoge voet, met geometrische decoratie. Zuid Aziatisch (Thailand) uit de Ban Chiang cultuur circa 500 v Chr.(Hersteld) H 19 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 4
(Aziatica) Vaas
-Porseleinen vaas met decoratie van een kylin in ijzerrood op de achterzijde flora. Onderzijde met zegelmerk Tung Chih, eind 19e eeuw. H 23 cm. (Lichte schilvers)-

verkocht € 30.00
kavel: 5
(Azaitica) kom Famille rose
-Porseleinen kom met fijne polychrome decoratie en Shou karakters. onderzijde draagt Xianfeng merk. 20e eeuw. H 6,3 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 6
-Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 20cm. (1 kind ontbreekt hoofd)-

verkocht € 60.00
kavel: 7
(Aziatica) Gemberpot Guangxu
-Crackle ware gemberpot met decoratie van strijders. Onderzijde met zegelmerk. Met niet bijhorend deksel. H 25 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 8
-Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, H 21 cm. (1 kind ontbreekt hoofd).-

verkocht € 60.00
kavel: 9
(Aziatica) Porseleinen Sheeva
-Zittende sheeva op lotus troon, in haar hand een stuk fruit. Onderzijde met dubbel zegelmerk. H 25 cm-

verkocht € 220.00
kavel: 10
(Aziatica) bord
-Porseleinen bord met polychrome florale decoratie,. Onderzijde gemerkt als Xianfeng laat 20e eeuw. Dia 20 cm.-

verkocht € 60.00