Antiek 500-899

veiling / Veiling 14 maart 2018
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 591] [593 - 603] [604 - 613] [614 - 623] [624 - 633] [634 - 643] [644 - 651]
kavel: 500
(Militairia) Leopold III
-Marmeren staander met gebronsd witmetalen sculptuur van koning Leopold III. -

verkocht € 70.00
kavel: 501
(Curiosa) Buste
-Een gegoten sculptuur van een Buste van een jonge dame. H 40 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 502
(Antiek) Tegels
-18e eeuwse blauw wit tegel met afbeelding van een marktkoopman, mangaan tegel met bloemenvaas, blauw witte tegel met bloemenvaas en een Vlaggen tegel P Fles Delft. En een 19e eeuw parelmoeren kruis (Besch) -

verkocht € 45.00
kavel: 503
(Antiek) Porseleinen figuren
-2 plastieken van naakte kinderen met dieren. Uitvoering Shaubach. Hierbij 1 andere. H 15 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 504
(Antiek) Makkum
-4 bloempotten en een kom. (Kom besch)-

verkocht € 30.00
kavel: 505
(Keramiek) Plateel
-3 stuks-

verkocht € 20.00
kavel: 506
(Antiek) Schilderij
-Olieverf op doek, vroeg 20e eeuwse reproductie van een Italiaans schilderij. Voorstelling van Maria met kind. Afm 24x30 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 507
(Antiek) Schilderij
-Olieverf op glas. Voorstelling van een straatgezicht met kerk. Onduidelijk gesigneerd. Afm 13x15 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 508
(Curiosa) Buste
-Gesigneerd Barts-

verkocht € 30.00
kavel: 509
(Keramiek) Makkum
-Een verzameling borden-

verkocht € 45.00