Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek 500-899

Open voor biedingen

veiling / Veiling 14 Antiek, Aziatica, Speelgoed en sieraden
kavel: 500
(Militairia) Leopold III
-Marmeren staander met gebronsd witmetalen sculptuur van koning Leopold III. -
€ 30 - € 50
kavel: 501
(Curiosa) Buste
-Een gegoten sculptuur van een Buste van een jonge dame. H 40 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 502
(Antiek) Tegels
-18e eeuwse blauw wit tegel met afbeelding van een marktkoopman, mangaan tegel met bloemenvaas, blauw witte tegel met bloemenvaas en een Vlaggen tegel P Fles Delft. En een 19e eeuw parelmoeren kruis (Besch) -
€ 40 - € 70
kavel: 508
(Curiosa) Buste
-Gesigneerd Barts-
€ 30 - € 50
kavel: 509
(Keramiek) Makkum
-Een verzameling borden-
€ 40 - € 60
kavel: 510
(Keramiek) Makkum
-Een lot van5 stuks-
€ 40 - € 70
kavel: 511
(Porselein) Royal Albert
-Country Rose-
€ 80 - € 120
kavel: 512
(Curiosa) balans
-Met doosje gewichten-
€ 40 - € 70
kavel: 513
(Keramiek) bristol
-2 chocolade kannen met Art Nouveau decoraties. -
€ 30 - € 50
kavel: 514
(Keramiek) porceleyne fles Delft
-Een lot van 4 borden-
€ 30 - € 50