Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Archeologie 900-1100

veiling / Veiling 14 maart 2018
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 990] [991 - 1001] [1002 - 1011] [1012 - 1022] [1023 - 1032] [1033 - 1034]
kavel: 900
(Archeologie) Jacobakan
-Steengoed jacobakan met geknepen voetrand. Siegburg ca 1500. H 21,5 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 901
(Archeologie) Bord ca 1750
-Aardewerken bord met decoratie van een tafel met sierobjecten en prei. Ca 1750 vindplaats Amsterdam. (gerestaureerd). Dia 22,5 cm-

verkocht € 10.00
kavel: 902
(Archeologie) Kan ca 1300
-Steengoed kan met oor, Vindplaats Luik ca 1300. (Lichte herstelling). H 22 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 903
(Archeologie) Papkom 18e eeuw
-Witte aardewerken papkom met 2 oren. Delfts Wit, vindplaats Amsterdam. Dia 15 cm H 6 cm (gerestaureerd)-

verkocht € 15.00
kavel: 904
(Archeologie) Majolica papkom Vlissingen
-Een Majolica papkom met geschilderde decoratie en 2 platte handvatten. Vindplaats Vlissingen, ca 1630 L 22 cm. (gerestaureerd)-

verkocht € 80.00
kavel: 905
(Archeologie) Kogelpot Grolloo
-Aardewerken kogelpot, vindplaats Grolloo. Late bronstijd 1000-800 V Chr. (Gerestaureerd) H 21,5 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 906
(Archeologie) Plooischotel ca 1700
-Aardewerken plooischotel met afbeelding van een cherubijn met pijl en boog op het plat op de plooien een Haarlemmerrand. Haarlem ca 1700. (Restauratie) Dia 33 cm.-

verkocht € 180.00
kavel: 907
(Archeologie) Majolica schotel
-Aardewerken schotel met een geometrische decoratie. Delft ca 1650. (Hersteld) Dia 33 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 908
(Archeologie) Pre columbiaanse Narino kom
-Met zwart geometrische decor. H 11 cm (Restauratie) Ca 800/1200 -

verkocht € 20.00
kavel: 909
(Archeologie) Shipibo Kom Peru
-Aardewerken Shipibo kom met geometrische motieven. Dia 15 cm H 8,5 cm.-

verkocht € 30.00