Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Archeologie 900-1000

Open voor biedingen

veiling / Veiling 14 Antiek, Aziatica, Speelgoed en sieraden
[900 - 909] [910 - 917]
kavel: 900
(Archeologie) Jacobakan
-Steengoed jacobakan met geknepen voetrand. Siegburg ca 1500. H 21,5 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 901
(Archeologie) Bord ca 1750
-Aardewerken bord met decoratie van een tafel met sierobjecten en prei. Ca 1750 vindplaats Amsterdam. (gerestaureerd). Dia 22,5 cm-
€ 40 - € 70
kavel: 902
(Archeologie) Kan ca 1300
-Steengoed kan met oor, Vindplaats Luik ca 1300. (Lichte herstelling). H 22 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 903
(Archeologie) Papkom 18e eeuw
-Witte aardewerken papkom met 2 oren. Delfts Wit, vindplaats Amsterdam. Dia 15 cm H 6 cm (gerestaureerd)-
€ 40 - € 70
kavel: 904
(Archeologie) Majolica papkom Vlissingen
-Een Majolica papkom met geschilderde decoratie en 2 platte handvatten. Vindplaats Vlissingen, ca 1630 L 22 cm. (gerestaureerd)-
€ 50 - € 80
kavel: 905
(Archeologie) Kogelpot Grolloo
-Aardewerken kogelpot, vindplaats Grolloo. Late bronstijd 1000-800 V Chr. (Gerestaureerd) H 21,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 906
(Archeologie) Plooischotel ca 1700
-Aardewerken plooischotel met afbeelding van een cherubijn met pijl en boog op het plat op de plooien een Haarlemmerrand. Haarlem ca 1700. (Restauratie) Dia 33 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 907
(Archeologie) Majolica schotel
-Aardewerken schotel met een geometrische decoratie. Delft ca 1650. (Hersteld) Dia 33 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 908
(Archeologie) Pre columbiaanse Narino kom
-Met zwart geometrische decor. H 11 cm (Restauratie) Ca 800/1200 -
€ 60 - € 100
kavel: 909
(Archeologie) Shipibo Kom Peru
-Aardewerken Shipibo kom met geometrische motieven. Dia 15 cm H 8,5 cm.-
€ 30 - € 50
[900 - 909] [910 - 917]