Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Zilver Goud en Sieraden 1300-1500

Open voor biedingen

veiling / Veiling 14 Antiek, Aziatica, Speelgoed en sieraden
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1329] [1330 - 1339] [1340 - 1349] [1351 - 1360] [1361 - 1370] [1371 - 1380] [1381 - 1388]
kavel: 1300
(Goud) 18 karaats ring
-Met 3- kleurige inleg gewicht 2 gram. Hierbij een 14 karaats ring, oorbellen en een speld. Bruto gewicht 3,9 gram.-
€ 60 - € 100
kavel: 1301
(Goud) ketting
-14 karaat, netto gewicht 9,5 gr-
€ 100 - € 180
kavel: 1302
(Goud) Armband
-14 karaats armband met bedels, hierbij een ketting. Totaal gewicht 5,1 gram.-
€ 60 - € 100
kavel: 1303
(Zilver) Brandewijnkom
-20e eeuw L 18 cm-
€ 100 - € 180
kavel: 1304
(Zilver) Brandewijnkom
-18e/19e eeuw L 24,5 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1305
(Zilver) Zwaan
-Kristallen zwaan met zilveren vleugels en nek. (1 vleugel zit beetje los) H 13 cm-
€ 30 - € 50
kavel: 1306
(Zilver) Doosje
-Ovaal zilveren doos staand op 4 pootjes met traditioneel decor.-
€ 50 - € 80
kavel: 1307
(Zilver) molen
-Strooier op houten voet, met logo van de KNVB 1954. H 16 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 1308
(Zilver) Kurkentrekker 18e eeuw
-Hollandse kurkentrekker met een fraai parelmoer heft. De kurkentrekker is slechts gemerkt met meesterkeur . Eind 18e begin, 19e eeuw. -
€ 200 - € 350
kavel: 1309
(Zilver) Kom
-Spaans H 18 cm.-
€ 200 - € 350