Plopatou's werk en Plopatoufania 1-100

Nooit eerder op de markt aangeboden schilderijen en kunstfotografie van de overleden heer B.C.A.I.P. van Hanswijck de Jonge 1938-2017

veiling / Veiling 15 Plopatou collectie, Kunst en Design
[1 - 10] [11 - 31]
kavel: 1
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van een staand figuur. Gesigneerd Paulo Patou 1959. Afm 40x1250 cm. (Schade)-
kavel: 2
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, langgerekt gezicht. Werk uit 1959, toen hij nog signeerde met Paulo Patou.-
kavel: 3
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek voorstelling van 2 staande figuren. Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50x70 cm.-
kavel: 4
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, Titel Ontbinding. Afm 60x80n cm.-
kavel: 5
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op papier, abstracte compositie. Gesigneerd op de lijst Plopatou '60. 20x40 cm.-
kavel: 6
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, portret van een dame. gesigneerd Paulo Patou. Afm 60x80 cm-
kavel: 7
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van 3 nonnen Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50x70 cm.-
kavel: 8
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van vermoedelijk zijn opa A Becherer met emaille naam plaatje. Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50 x70 cm-
kavel: 9
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, abstracte voorstelling. (Slechte staat) Gesigneerd op de lijst Plopatou'64. Afm 47x80 cm.-
kavel: 10
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van een abstract landschap. Gesigneerd Paulo Patou '60 Afm 50x80 cm.-
[1 - 10] [11 - 31]