Plopatou's werk en Plopatoufania 1-100

Nooit eerder op de markt aangeboden schilderijen en kunstfotografie van de overleden heer B.C.A.I.P. van Hanswijck de Jonge 1938-2017

veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 102]
kavel: 1
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van een staand figuur. Gesigneerd Paulo Patou 1959. Afm 40x1250 cm. (Schade)-

verkocht € 60.00
kavel: 2
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, langgerekt gezicht. Werk uit 1959, toen hij nog signeerde met Paulo Patou.-
€ 80 - € 120
kavel: 3
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek voorstelling van 2 staande figuren. Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50x70 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 4
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, Titel Ontbinding. Afm 60x80n cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 5
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op papier, abstracte compositie. Gesigneerd op de lijst Plopatou '60. 20x40 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 6
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, portret van een dame. gesigneerd Paulo Patou. Afm 60x80 cm-

verkocht € 20.00
kavel: 7
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van 3 nonnen Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50x70 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 8
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van zijn opa A Becherer met emaille naam plaatje. Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50 x70 cm-

verkocht € 130.00
kavel: 9
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, abstracte voorstelling. (Slechte staat) Gesigneerd op de lijst Plopatou'64. Afm 47x80 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 10
(Kunst) Plopatou
-Olieverf op doek, voorstelling van een abstract landschap. Gesigneerd Paulo Patou '60 Afm 50x80 cm.-
€ 50 - € 80