veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018 / Plopatou's werk en Plopatoufania 1-100
[1] [2] [3]
kavel: 1 verkocht € 60.00

(Kunst) Plopatou

Olieverf op doek, voorstelling van een staand figuur. Gesigneerd Paulo Patou 1959. Afm 40x1250 cm. (Schade)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS