Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 15 sessie 1 Plopatou collectie, en werken uit zijn collectie. Maandag 28 mei 2018 Aanvang veiling 19.00 uur / Plopatou's werk en Plopatoufania 1-100
[1] [2] [3] [4] [5]
kavel: 3 verkocht € 30.00

(Kunst) Plopatou

Olieverf op doek voorstelling van 2 staande figuren. Gesigneerd Paulo Patou '58. Afm 50x70 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS