Werken uit eigen collectie 201-300

veiling / Veiling 15 Plopatou collectie, Kunst en Design
[201 - 210] [211 - 222] [226 - 226]
kavel: 201
(Kunst) Gerrit jan Jordens
-Druk op papier, abstracte compositie.-
kavel: 202
(Kunst) Schilderij
-Olieverf op doek, abstracte compositie, gesigneerd Jder 3 '65.-
kavel: 203
(Kunst) Koos van Bruggen
-Gemengde techniek, collage in rood, geel en groen.-
kavel: 204
(Kunst) Koos van Bruggen
-Terracotta masker H 26 cm.-
kavel: 205
(Kunst) Koos van Bruggen
-Houten sculptuur van een vogel-
kavel: 206
(Kunst) Klaas Sans
-Olieverf op doek-
kavel: 207
(Kunst)) Henri de Wolf
-Olieverf op doek, werk uit de Cobra periode van Henri de Wolf veel gelijkenissen met vroeg werk van Corneille en Appel. (Klein gaatje en kras)-
kavel: 208
(Kunst) Johannes Jacobus Kroon
-Goauche-
kavel: 209
-gouache-
kavel: 210
(Kunst) Siep van de Berg
-Een verzameling tekeningen en schetsen -