Werken uit zijn collectie 201-300

veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018
[201 - 210] [211 - 220] [221 - 230] [231 - 240] [241 - 249]
kavel: 201
(Groninger Ploeg) Gerrit jan Jordens
-Druk op papier, abstracte compositie. Gesigneerd Jor '60. Afm 24x32 cm-

verkocht € 20.00
kavel: 202
(Kunst) Schilderij
-Olieverf op doek, abstracte compositie, gesigneerd Jder 3 '65.-

verkocht € 10.00
kavel: 203
(Kunst) Koos van Bruggen
-Gemengde techniek, collage in rood, geel en groen. Afm 50x70 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 204
(Kunst) Koos van Bruggen
-Terracotta masker H 26 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 205
(Kunst) Koos van Bruggen
-Houten sculptuur van een vogel-

verkocht € 30.00
kavel: 206
(Kunst) Klaas Sans
-Olieverf op doek Afm 60x80 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 207
(Kunst)) Henri de Wolf
-Olieverf op doek, werk uit de Cobra periode van Henri de Wolf veel gelijkenissen met vroeg werk van Corneille en Appel. (Klein gaatje en kras)-

verkocht € 600.00
kavel: 208
(Kunst) Johannes Jacobus Kroon
-Goauche Afm 29x29 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 209
-Gouache 50x35 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 210
(Kunst) Siep van de Berg
-Een verzameling tekeningen en schetsen -

verkocht € 190.00