veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018 / Werken uit zijn collectie 201-300
[201] [202] [203] [204]
kavel: 202 verkocht € 10.00

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek, abstracte compositie, gesigneerd Jder 3 '65.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS