Toegepaste kunst 500-800

veiling / Veiling 15 Plopatou collectie, Kunst en Design
[500 - 509] [510 - 511]
kavel: 500
(Sieraden) Fons Reggers
-Zilveren broche met carneool-
kavel: 501
(Kunst) Jo van Dijk
-Zeefdruk hierbij een andere-
kavel: 502
(Kunst) Karel Appel
-Houtdruk uit de circus serie 1978. Clown met bespeelt de bas. Oplage 130 stuks dit nr 116. Gesigneerd en genummerd in potlood. Afm 58x76 cm.-
kavel: 503
(Kunst) Libbe Venema
-Aquarel, kubistisch portret. Gesigneerd L Venema '59. Afm 50x65 cm.-
kavel: 504
(Kunst) H van Bloem
-Krijtekening landschap. Gesigneerd H van Bloem Hout... Achter passe partout. -
kavel: 505
(Groninger ploeg) Ben Walrecht
-Gouache kinder portret. Gesigneerd in potlood. Afm-
kavel: 506
(Kunst) Ben van Voorn
-Oilieverf op paneel. Bosgezicht, verso in potlood, Voor Henriette van Ben Anloo 70-11-1980. Afm 8,5x10 cm.-
kavel: 507
(Groninger Ploeg) Arie Zuidersma
-Gemengde techniek, emaille op 7 koperen plaatjes. Titel zonnevreugd. gesigneerd Zuidersma en 1967 Lengte totaal 102 cm. Paar lichte beschadigingen-
kavel: 508
(Kunst) Xandra Donders
-Zeefdruk Afm 70x100 cm.-
kavel: 509
(Kunst) Xandra Donders
-Zeefdruk Afm 70x100 cm-
[500 - 509] [510 - 511]