Toegepaste kunst 500-650

veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 589] [590 - 599] [600 - 609] [610 - 620] [621 - 630] [631 - 638]
kavel: 500
(Groninger Ploeg) Jan Bakker
-Aquarel gezicht op meer. Gesigneerd J Bakker. Afm 50x60 cm.-

verkocht € 400.00
kavel: 501
(Kunst) Jo van Dijk
-Zeefdruk hierbij een andere-

verkocht € 20.00
kavel: 502
(Kunst) Karel Appel
-Houtdruk uit de circus serie 1978. Clown bespeelt de bas. Oplage 130 stuks dit nr 116. Gesigneerd en genummerd in potlood. Afm 58x76 cm.-

verkocht € 1050.00
kavel: 503
(Kunst) Libbe Venema
-Aquarel, kubistisch portret. Gesigneerd L Venema '59. Afm 50x65 cm.-
€ 200 - € 350
kavel: 504
(Kunst) H van Bloem
-Krijtekening landschap. Gesigneerd H van Bloem Hout... Achter passe partout. -
€ 50 - € 80
kavel: 505
(Groninger ploeg) Ben Walrecht
-Gouache kinder portret. Gesigneerd in potlood. Afm-

verkocht € 60.00
kavel: 506
(Kunst) Ben van Voorn
-Oilieverf op paneel. Bosgezicht, verso in potlood, Voor Henriette van Ben Anloo 70-11-1980. Afm 8,5x10 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 507
(Groninger Ploeg) Arie Zuidersma
-Gemengde techniek, emaille op 7 koperen plaatjes. Titel zonnevreugd. gesigneerd Zuidersma en 1967 Lengte totaal 102 cm. Paar lichte beschadigingen-

verkocht € 240.00
kavel: 508
(Kunst) Xandra Donders
-Zeefdruk Afm 70x100 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 509
(Kunst) Xandra Donders
-Zeefdruk Afm 70x100 cm-
€ 40 - € 70