Keramiek en glas 800-1000

veiling / Veiling 15 Plopatou collectie, Kunst en Design
[805 - 815] [816 - 829] [830 - 832]
kavel: 805
(Keramiek) Bitossi
-Keramische vaas met 2 oren. Zogenaamd Rimini blauw. Niet gesigneerd H 38 cm. (Mini schilver aan de voet)-
kavel: 806
(Keramiek) Bitossi
-2 rood geglazuurde keramische paarden. Ontwerp Aldo Londi, Bitossi Italy. H 31 cm-
kavel: 807
(Keramiek) Bitossi
-2 bruin geglazuurde keramische paarden. Ontwerp Aldo Londi, Bitossi Italy. H 31 cm-
kavel: 808
(Glas) Kosta Boda
-Groen glazen vaas met blauw lijnen spel. Onderzijde met fabrieksmerk. H 19 cm.-
kavel: 809
(Glas) Kosta Boda
-Groen glazen vaas met blauw lijnen spel. Onderzijde gemerkt. H 20 cm.-
kavel: 810
(Glas) Kosta Boda
-Groene vaas met blauw lijnen spel. Onderzijde gemerkt. H 20 cm.-
kavel: 812
(Keramiek) Arabia vaas
-Met kunstenaars monogram op de onderzijde. H 12 cm.-
kavel: 813
(Keramiek) Italiaanse borden
-Een lot van 6 borden met decoratie van schepen. Achterzijde gemerkt La Vietrese Italy. -
kavel: 814
(Glas) Kosta Boda
-Glazen lippenstift en mascare fles. Onderzijde met fabrieksmerk. H 19,5 en 21 cm.-
kavel: 815
(Keramiek) Jopie van Manen
-Keramische sculptuur van een figuur ingewikkeld in een doek. Niet gesigneerd. (Besch) L 40 cm.-