Art Deco en Jugendstil 2000-2500

veiling / Veiling 15 Plopatou collectie, Kunst en Design
[2500 - 2511] [2512 - 2513]
kavel: 2500
(Kunst) Lotte Mayer
-Krijttekening, Portret zittende naaiende dame. Verso in pen Betsy Witsenburg-Timmer 1915. Afm 29x36 cm.-
kavel: 2501
(Keramiek) Jan Schonk
-Platelen sculptuur van een papegaai. Onderzijde met fabrieksmerk. H 23 cm.-
kavel: 2502
(Keramiek) Chris van de Hoef
-Een lot aardewerk met geometrisch decor naar ontwerp van Chris van de Hoef.-
kavel: 2503
(Keramiek) Chris van de Hoef
-een lot-
kavel: 2504
(Keramiek) Chris van de Hoef
-Een lot-
kavel: 2506
(Keramiek) Goldscheider
-Keramische plastiek van een dame in kimono met lampion in haar hand. Onderzijde met fabrieksmerk. (Besch) H 42 cm-
kavel: 2507
(Keramiek) Rozenburg tableau
-4 pas tegeltableau met voor stelling van een opvliegende duif. Afm 30x30 cm. (Minimale rand schilvers)-
kavel: 2508
(Glas) WJ Rozendaal
-Amberkleurige tomaat hierbij een andere amber kleurige vaas. H 10 en 17 cm.-
kavel: 2510
(Keramiek) Amphora vaas
-Keramische vaas met geometrisch floraal decor. Niet gesigneerd. Uitvoering Amphora Austria. H 28 cm.-
kavel: 2511
(Glas) A.D. Copier
-Serica tin craquele schaal Dia 31 cm. Gemerkt met serica merk en sticker. Hierbij een grijs vaasje Gesigneerd met Monogram,. H 13 cm (Lichte schilver)-
[2500 - 2511] [2512 - 2513]