Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Art Deco en Jugendstil 2500-2800

veiling / Veiling 15 sessie 1 mei 2018
[2500 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2530] [2531 - 2540] [2541 - 2550] [2551 - 2557]
kavel: 2500
(Kunst) Lotte Mayer
-Krijttekening, Portret zittende naaiende dame. Verso in pen Betsy Witsenburg-Timmer 1915. Afm 29x36 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2501
(Keramiek) Jan Schonk
-Platelen sculptuur van een papegaai. Onderzijde met fabrieksmerk. H 23 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2502
(Keramiek) Chris van de Hoef
-Een lot aardewerk met geometrisch decor naar ontwerp van Chris van de Hoef.-

verkocht € 140.00
kavel: 2503
(Keramiek) Chris van de Hoef
-een lot-

verkocht € 100.00
kavel: 2504
(Keramiek) Chris van de Hoef
-Een lot-

verkocht € 100.00
kavel: 2506
(Keramiek) Goldscheider
-Keramische plastiek van een dame in kimono met lampion in haar hand. Onderzijde met fabrieksmerk. (Besch) H 42 cm-

verkocht € 800.00
kavel: 2507
(Keramiek) Rozenburg tableau
-4 pas tegeltableau met voor stelling van een opvliegende duif. Afm 30x30 cm. (Minimale rand schilvers)-

verkocht € 70.00
kavel: 2508
(Glas) WJ Rozendaal
-Amberkleurige tomaat hierbij een andere amber kleurige vaas. H 10 en 17 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 2509
(Art Deco) Balinese sculptuur
-Top art Deco sculptuur van een zittende figuur met pijl en boog. Start 20e eeuw. (Boog zit licht los aan de bovenzijde) H 37 cm. -
€ 0 - € 0
kavel: 2510
(Keramiek) Amphora vaas
-Keramische vaas met geometrisch floraal decor. Niet gesigneerd. Uitvoering Amphora Austria. H 28 cm.-

verkocht € 10.00