Aziatica 1-199

veiling / Veiling 16 sessie 1
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 91] [92 - 101] [102 - 110]
kavel: 1
(Aziatica) Penselenbeker
-Porseleinen penselenbeker met florale decoratie en vogel. Verso een gedicht in Chinese karakters. H 11,5 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 2
(Aziatica) Agaten snijwerk
-Hanger van rood bruine agaat, hierbij een nefriet armband in vergulde setting en een amulet met karakters..-

verkocht € 30.00
kavel: 3
(Aziatica) Blanc de chine beeld
-19e eeuw. H 17 cm. (1 hand missend)-
€ 40 - € 70
kavel: 4
(Aziatica) Vaas
-Porseleinen vaas met voorstelling Chinese figuren staand in het water. Onderzijde met zegelmerk. H 10,5 cm.-

verkocht € 380.00
kavel: 5
(Aziatica) Kop en schotels
-Een set van 6 kop en schotels, met Famille Verte decoratie van 4 figuren in interieur. Onderzijde met 4 karaktermerk. China 19e eeuw. (minimale fritting)-

verkocht € 300.00
kavel: 6
(Aziatica) Kop en schotel
-Porselein kop en schotel met voorstelling van figuren met een bloemen kar en vlag. (Schotel besch) . Dia schotel 11 cm / H kop 4 cm -
€ 30 - € 50
kavel: 7
(Aziatica) Theeset
-Mand met theepot en 2 kopjes. 20e eeuw-

verkocht € 20.00
kavel: 8
(Aziatica) Kommen
-2 natuurstenen/jade kommen groene kleur met spikkels. H 4,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 9
(Aziatica) Celadon vaas
-Met minimale decoratie. 19e eeuw of vroeger. H 22 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 10
(Aziatica) Beeld
-Massief ivoren beeld van een lachende wijze Chinese man. Onderzijde met zegelmerk. 2e helft 19e eeuw. H 31 cm-
€ 400 - € 700