Aziatica 1-499

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 58]
kavel: 1
(Aziatica) Penselenbeker
-Porseleinen penselenbeker met florale decoratie met vogel. Verso een gedicht in Chinese karakters. H 11,5 cm-
€ 30 - € 50
kavel: 2
(Aziatica) Agaten snijwerk
-Hanger van rood bruine agaat, hierbij een nefriet armband in vergulde setting en een amulet met karakters..-
€ 30 - € 50
kavel: 3
(Aziatica) Blanc de chine beeld
-19e eeuw. H 17 cm. (1 hand missend)-
€ 40 - € 70
kavel: 4
(Aziatica) Vaas
-Porseleinen vaas met voorstelling Chinese figuren staand in het water. Onderzijde met zegelmerk. H 10,5 cm.-
€ 250 - € 400
kavel: 5
(Aziatica) Kop en schotels
-Een set van 6 kop en schotels, met Famille Verte decoratie van 4 figuren in interieur. Onderzijde met 4 karaktermerk. China 19e eeuw. (minimale fritting)-
€ 250 - € 400
kavel: 6
(Aziatica) Kop en schotel
-Porselein kop en schotel met voorstelling van figuren met een bloemen kar en vlag. (Schotel besch) . Dia schotel 11 cm / H kop 4 cm -
€ 30 - € 50
kavel: 7
(Aziatica) Theeset
-Mand met theepot en 2 kopjes. 20e eeuw-
€ 20 - € 30
kavel: 8
(Aziatica) Kommen
-2 natuurstenen/jade kommen groene kleur met spikkels. H 4,5 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 9
(Aziatica) Celadon vaas
-Met minimale decoratie. 19e eeuw of vroeger. H 22 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 10
(Aziatica) Ivoren beeld
-H 31 cm-
€ 400 - € 700
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 58]