Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Aziatica 1-199

veiling / Veiling 16 sessie 1
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 31] [32 - 41] [42 - 51] [52 - 61] [62 - 71] [72 - 81] [82 - 92] [93 - 102] [103 - 110]
kavel: 21
(Aziatica) Kom
-Met zilveren hengsel Dia 12 cm. (Besch)-

verkocht € 60.00
kavel: 22
(Aziatica) Penselenbeker
-Houten diabolo vormige penselen beker. H 21,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 23
(Aziatica) kom
-Groen natuurstenen kom met donkergroene vlekken. H 5 cm-

verkocht € 90.00
kavel: 25
(Aziatica) Sang de bouef kom
-Porseleinen sang de boeuf kom, 19e eeuw of ouder. Dia 12 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 26
(Aziatica) Penselenbeker
-Porselein met ijzer rood decor van 2 draken die achter de parel aanjagen. Onderzijde met zegelmerk. H 19 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 27
(Aziatica) Celadon vazen
-Een set vazen met lichtgroene celadon glazuur. H 19 cm. Beide met zegelmerk.-
€ 40 - € 70
kavel: 28
(Aziatica) Vaas
-Porseleinen vaas met decoratie van strijders met om de nek decoratie van een draak in hoog relief. (Bodem is vervangen) Op bijhorende bronzen voet. H 41 cm.-

verkocht € 190.00
kavel: 29
(Aziatica) Bord
-Porseleinen bord met Imari decoratie. 18e eeuw. Dia 27 cm. (schade)-

verkocht € 30.00
kavel: 30
(Aziatica) bord
-Blauw wit decor van een draak. Dia 24 cm.-
€ 0 - € 0
kavel: 31
(Aziatica) Grote schotel
-Porselein met ijzerrood decor van een Phoenix in floraal landschap. Achterzijde met Artemisa blad gesigneerd. Dia 34 cm. (Gelijmd) China 18e eeuw.-

verkocht € 180.00