Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek 500-999

veiling / Veiling 16
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 535]
kavel: 500
(Glas) Slingerglazen
-Een set slingerglazen met rode witte slinger en knoop in de steel. 18e eeuw. H 16 cm.-
kavel: 501
(Glas) Knijpflessen 18e eeuw
-2 knijpflessen met decoratie van huizen en landschappen. -
kavel: 502
(Kunst) Constant Artz
-Olieverf op paneel, voorstelling van en groep eenden bij het water. Afm beeld 18x 24 cm. In originele lijst.-
kavel: 503
(Kunst) Constant Artz
-Aquarel, voorstelling van een groep eenden bij het water. Voluit gesigneerd. Afm beeld 16,5x25,5 cm.-
kavel: 504
(Porselein) Tafelstuk
-Groep dansende figuren, onderzijde gemerkt met fabriekslogo. H 16 cm. Hierbij 2 anders beelden waaronder Hochst. H 11 en 17 cm. (Schades)-
kavel: 505
(Meubels) Klep scretaire
-Wortel noten klep secretaire. Hollands ca 1800.-
kavel: 506
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse klepkan met tinnen deksel en duimrust. (Zwaar hersteld) H 23 cm-
kavel: 507
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse aardewerken klepkan met tinnen deksel en duimrust, (zwaar hersteld) H 23 cm.-
kavel: 508
(Antiek) Icoon
-Kleine reis icoon met voorstelling van een grope heiligen bij altaar met liggende man. Afm 11x13 cm.-
kavel: 509
(Kunst) August van Delden
-Houten presse papier met afbeelding van 2 honden die een muis achter na zitten. Rechtsonder gesigneerd. Verso in potlood. Afm 9x13,5 cm-