Antiek en kunst 500-999

veiling / Veiling 16 sessie 1
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 589] [590 - 599] [600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 640] [641 - 650] [651 - 660] [661 - 670] [671 - 680] [681 - 690] [691 - 700] [701 - 710] [711 - 720] [721 - 730] [731 - 740] [741 - 750] [751 - 761] [762 - 771] [772 - 778]
kavel: 500
(Glas) Slingerglazen
-Een set slingerglazen met rode witte slinger en knoop in de steel. 18e eeuw. H 16 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 501
(Glas) Knijpflessen 18e eeuw
-2 knijpflessen met decoratie van huizen en landschappen. -

verkocht € 130.00
kavel: 502
(Constant Artz 1870-1951) Schilderij
-Olieverf op paneel, voorstelling van en groep eenden bij het water. Afm beeld 18x 24 cm. In originele lijst.-

verkocht € 500.00
kavel: 503
(Constant Artz 1870-1951) Aquarel
-Aquarel, voorstelling van een groep eenden bij het water. Voluit gesigneerd. Afm beeld 16,5x25,5 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 504
(Porselein) Tafelstuk
-Groep dansende figuren, onderzijde gemerkt met fabriekslogo. H 16 cm. Hierbij 2 anders beelden waaronder Hochst. H 11 en 17 cm. (Schades)-

verkocht € 50.00
kavel: 505
(Meubels) Klep scretaire
-Wortel noten klep secretaire. Hollands ca 1800.-
€ 100 - € 180
kavel: 506
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse klepkan met tinnen deksel en duimrust. (Zwaar hersteld) H 23 cm-
€ 40 - € 70
kavel: 507
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse aardewerken klepkan met tinnen deksel en duimrust, (zwaar hersteld) H 23 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 508
(Antiek) Ikoon
-Kleine reis icoon met voorstelling van een groep heiligen bij altaar met liggende man. Afm 11x13 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 509
(August van Delden 1847-1905) Schilderij
-Houten presse papier met afbeelding van 2 honden die een muis achter na zitten. Rechtsonder gesigneerd. Verso in potlood. Afm 9x13,5 cm-

verkocht € 180.00