Antiek en kunst 500-999

veiling / Veiling 16 sessie 1 September 2018
[501 - 510] [511 - 521] [522 - 531] [532 - 541] [542 - 551] [552 - 563] [564 - 574] [576 - 586] [587 - 599] [600 - 609] [610 - 621] [622 - 631] [632 - 642] [643 - 658] [659 - 670] [671 - 681] [682 - 693] [694 - 705] [706 - 717] [718 - 728] [729 - 740] [741 - 750] [751 - 761] [762 - 775] [776 - 778]
kavel: 501
(Glas) Knijpflessen 18e eeuw
-2 knijpflessen met decoratie van huizen en landschappen. -

verkocht € 130.00
kavel: 502
(Constant Artz 1870-1951) Schilderij
-Olieverf op paneel, voorstelling van en groep eenden bij het water. Afm beeld 18x 24 cm. In originele lijst.-

verkocht € 500.00
kavel: 503
(Constant Artz 1870-1951) Aquarel
-Aquarel, voorstelling van een groep eenden bij het water. Voluit gesigneerd. Afm beeld 16,5x25,5 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 504
(Porselein) Tafelstuk
-Groep dansende figuren, onderzijde gemerkt met fabriekslogo. H 16 cm. Hierbij 2 anders beelden waaronder Hochst. H 11 en 17 cm. (Schades)-

verkocht € 50.00
kavel: 505
(Meubels) Klep scretaire
-Wortel noten klep secretaire. Hollands ca 1800.-
€ 100 - € 180
kavel: 506
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse klepkan met tinnen deksel en duimrust. (Zwaar hersteld) H 23 cm-
€ 40 - € 70
kavel: 507
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse aardewerken klepkan met tinnen deksel en duimrust, (zwaar hersteld) H 23 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 508
(Antiek) Ikoon
-Kleine reis icoon met voorstelling van een groep heiligen bij altaar met liggende man. Afm 11x13 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 509
(August van Delden 1847-1905) Schilderij
-Houten presse papier met afbeelding van 2 honden die een muis achter na zitten. Rechtsonder gesigneerd. Verso in potlood. Afm 9x13,5 cm-

verkocht € 180.00
kavel: 510
(Cartografie) Groningen
-Grote stads plattegrond van de stad Groningen. Ingekleurd afm 78x92 cm.-

verkocht € 80.00