Antiek 500-999

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569]
kavel: 500
(Glas) Slingerglazen
-Een set slingerglazen met rode witte slinger en knoop in de steel. 18e eeuw. H 16 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 501
(Glas) Knijpflessen 18e eeuw
-2 knijpflessen met decoratie van huizen en landschappen. -
€ 60 - € 100
kavel: 502
(Constant Artz 1870-1951) Schilderij
-Olieverf op paneel, voorstelling van en groep eenden bij het water. Afm beeld 18x 24 cm. In originele lijst.-
€ 500 - € 800
kavel: 503
(Constant Artz 1870-1951) Aquarel
-Aquarel, voorstelling van een groep eenden bij het water. Voluit gesigneerd. Afm beeld 16,5x25,5 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 504
(Porselein) Tafelstuk
-Groep dansende figuren, onderzijde gemerkt met fabriekslogo. H 16 cm. Hierbij 2 anders beelden waaronder Hochst. H 11 en 17 cm. (Schades)-
€ 50 - € 80
kavel: 505
(Meubels) Klep scretaire
-Wortel noten klep secretaire. Hollands ca 1800.-
€ 100 - € 180
kavel: 506
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse klepkan met tinnen deksel en duimrust. (Zwaar hersteld) H 23 cm-
€ 40 - € 70
kavel: 507
(Keramiek) Klepkan
-18e eeuwse aardewerken klepkan met tinnen deksel en duimrust, (zwaar hersteld) H 23 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 508
(Antiek) Icoon
-Kleine reis icoon met voorstelling van een grope heiligen bij altaar met liggende man. Afm 11x13 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 509
(August van Delden 1847-1905) Schilderij
-Houten presse papier met afbeelding van 2 honden die een muis achter na zitten. Rechtsonder gesigneerd. Verso in potlood. Afm 9x13,5 cm-
€ 70 - € 120