Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek en kunst 500-999

veiling / Veiling 16 September 2018
[501 - 510] [511 - 521] [522 - 531] [532 - 541] [542 - 551] [552 - 563] [564 - 574] [576 - 586] [587 - 599] [600 - 609] [610 - 621] [622 - 631] [632 - 642] [643 - 658] [659 - 670] [671 - 682] [683 - 694] [695 - 706] [708 - 718] [719 - 729] [730 - 741] [742 - 753] [754 - 763] [764 - 778]
kavel: 511
(Kunst) tekening
-Potlood tekening met een heide landschap, onduidelijk gesigneerd. Afm 11x11 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 512
(Meubels) Bureau
-Damesbureau met opstand, laat 19e eeuw.-

verkocht € 70.00
kavel: 513
(Meubels) Fauteuil
-Dames fauteuil ca 1900-

verkocht € 30.00
kavel: 514
(Antiek) Koperwerk
-Kroonluchter schuimspanen etc.-
€ 30 - € 50
kavel: 515
(Antiek) ornamenten
-Een verzameling houten ornamentiek.-

verkocht € 30.00
kavel: 516
(Antiek) Koperwerk
-Een verzamling-

verkocht € 30.00
kavel: 517
(Textiel) Tent voorhang
-Noord Afrikaanse vvorhnag voor een tent. Ca 1930.-

verkocht € 90.00
kavel: 519
(Meubels) Bijzettafel
-Fraaie gestoken en vuur verguld frame met natuurstenen blad. (blad heeft schade)-

verkocht € 70.00
kavel: 520
(Keramiek) Porceleyne fles Delft
-Staand horloge (Schade) H 42 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 521
(Antiek) Spiegel
-Vergulde lijst met ornamentiek, 19e eeuw. H 55 cm.-

verkocht € 90.00