Antiek en kunst 500-999

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16 sessie 1
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 589] [590 - 599] [600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 639] [640 - 649] [650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 739] [740 - 749] [750 - 760] [761 - 770] [771 - 777]
kavel: 510
(Cartografie) Groningen
-Grote stads plattegrond van de stad Groningen. Ingekleurd afm 78x92 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 511
(Kunst) tekening
-Potlood tekening met een heide landschap, onduidelijk gesigneerd. Afm 11x11 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 512
(Meubels) Bureau
-Damesbureau met opstand, laat 19e eeuw.-
€ 60 - € 100
kavel: 513
(Meubels) Fauteuil
-Dames fauteuil ca 1900-
€ 30 - € 50
kavel: 514
(Antiek) Koperwerk
-Kroonluchter schuimspanen etc.-
€ 30 - € 50
kavel: 515
(Antiek) ornamenten
-Een verzameling houten ornamentiek.-
€ 20 - € 30
kavel: 516
(Antiek) Koperwerk
-Een verzamling-
€ 30 - € 50
kavel: 517
(Textiel) Tent voorhang
-Noord Afrikaanse vvorhnag voor een tent. Ca 1930.-
€ 30 - € 50
kavel: 518
(Martinus Hijmans van Wadenoijen 1834-1908) Tekeningen
-2 tekeningen van dames in dracht. 1 gesigneerd. Afm 13x123 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 519
(Meubels) Bijzettafel
-Fraaie gestoken en vuur verguld frame met natuurstenen blad. (blad heeft schade)-
€ 60 - € 100