Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek 500-999

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 536]
kavel: 510
(Cartografie) Groningen
-Grote stads plattegrond van de stad Groningen. Ingekleurd afm 78x92 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 511
(Kunst) tekening
-Potlood tekening met een heide landschap, onduidelijk gesigneerd. Afm 11x11 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 512
(Meubels) Bureau
-Damesbureau met opstand, laat 19e eeuw.-
€ 60 - € 100
kavel: 513
(Meubels) Fauteuil
-Dames fauteuil ca 1900-
€ 30 - € 50
kavel: 514
(Antiek) Koperwerk
-Kroonluchter schuimspanen etc.-
€ 30 - € 50
kavel: 515
(Antiek) ornamenten
-Een verzameling houten ornamentiek.-
€ 20 - € 30
kavel: 516
(Antiek) Koperwerk
-Een verzamling-
€ 30 - € 50
kavel: 517
(Textiel) Tent voorhang
-Noord Afrikaanse vvorhnag voor een tent. Ca 1930.-
€ 30 - € 50
kavel: 518
(Antiek) Optica prent
-ca 1800-
€ 30 - € 50
kavel: 519
(Meubels) Bijzettafel
-Fraaie gestoken en vuur verguld frame met natuurstenen blad. (blad heeft schade)-
€ 60 - € 100