Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek en kunst 500-999

veiling / Veiling 16 sessie 1
[500 - 509] [510 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 550] [551 - 562] [563 - 573] [574 - 585] [586 - 596] [599 - 608] [609 - 620] [621 - 630] [631 - 641] [642 - 652] [658 - 669] [670 - 679] [681 - 692] [693 - 703] [704 - 715] [716 - 726] [727 - 737] [739 - 748] [749 - 759] [760 - 772] [773 - 778]
kavel: 510
(Cartografie) Groningen
-Grote stads plattegrond van de stad Groningen. Ingekleurd afm 78x92 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 511
(Kunst) tekening
-Potlood tekening met een heide landschap, onduidelijk gesigneerd. Afm 11x11 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 512
(Meubels) Bureau
-Damesbureau met opstand, laat 19e eeuw.-

verkocht € 70.00
kavel: 513
(Meubels) Fauteuil
-Dames fauteuil ca 1900-

verkocht € 30.00
kavel: 514
(Antiek) Koperwerk
-Kroonluchter schuimspanen etc.-
€ 30 - € 50
kavel: 515
(Antiek) ornamenten
-Een verzameling houten ornamentiek.-

verkocht € 30.00
kavel: 516
(Antiek) Koperwerk
-Een verzamling-

verkocht € 30.00
kavel: 517
(Textiel) Tent voorhang
-Noord Afrikaanse vvorhnag voor een tent. Ca 1930.-

verkocht € 90.00
kavel: 519
(Meubels) Bijzettafel
-Fraaie gestoken en vuur verguld frame met natuurstenen blad. (blad heeft schade)-

verkocht € 70.00
kavel: 520
(Keramiek) Porceleyne fles Delft
-Staand horloge (Schade) H 42 cm-

verkocht € 30.00