Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek en kunst 500-999

veiling / Veiling 16 sessie 1
[500 - 509] [510 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 550] [551 - 562] [563 - 573] [574 - 585] [586 - 596] [599 - 608] [609 - 620] [621 - 630] [631 - 641] [642 - 652] [658 - 669] [670 - 679] [681 - 692] [693 - 703] [704 - 715] [716 - 726] [727 - 737] [739 - 748] [749 - 759] [760 - 772] [773 - 778]
kavel: 531
(Horloges)
-Goud-

verkocht € 100.00
kavel: 532
(Antiek) Koperwerk
-Lot divers-

verkocht € 20.00
kavel: 533
(Antiek) Diep relief
-Bronzen diep relief van een groep drinkende en dansende mensen. 19e eeuw. Afm 19x14 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 534
(Antiek) Barometer
-Houten kast (Dopje ontbreekt)-
€ 100 - € 180
kavel: 535
(Antiek) Schaakspelen
-Incompleet-

verkocht € 40.00
kavel: 536
(Antiek) Roggehuid ring
-Houten ring bekleed met groene roggehuid.-
€ 30 - € 50
kavel: 537
(Lefebvre Jr.- 2de helft 19de eeuw) Gezicht op een kerkportaal
-Olieverf op paneel, gesigneerd "Lefebvre Jr. fec. 1882" links onder, zonder lijst (kleine strookjes van het paneel ontbreken).-

verkocht € 50.00
kavel: 538
(Anoniem 19de eeuw) Riviergezicht met zeilboten
-Aquarel, 13,5 x 21 cm., in lijst-
€ 30 - € 50
kavel: 539
(Toegeschreven aan Jan Both 1618-1652) Italianiserend landschap met reizigers
-Olieverf op paneel, 35,5 x 31 cm., gemonogrammeerd "JB" (aan elkaar) op de rots midden onder, in lijst met koperen toeschrijvingsplaatje. Enigszins "verpoetst". De lijst met kleine defecten.-

verkocht € 300.00
kavel: 540
Twee grote sierschalen: (1) Schaal van rijk gedreven verzilverd koper,
-58 x 77 cm., met centraal motief het binnenhalen van het paard van Troje, in de brede rand vier cartouches waarin andere scènes uit de oudheid, waartussen velden met putti spelend tussen wapens, 19de eeuw, met ophang-haakjes aan de keerzijde. De rand met wat deukjes, het zilver hier en daar weggepoetst; (2) Ronde koperen schotel, doorsnede 51 cm., diepte 10 cm., met gedreven motief van een soldaat in 16de-eeuwse outfit, omringd door een gelobde rand, de binnenzijde vertind, 19de eeuw, met ophang-oog. (totaal 2)-

verkocht € 70.00