Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek 500-999

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 536]
kavel: 530
(Antiek) Klok
-Verguld-
€ 60 - € 100
kavel: 531
(Horloges)
-Goud-
€ 100 - € 180
kavel: 532
(Kunst) Pieter Gerardus van Os
-Aquarel-
€ 700 - € 1200
kavel: 533
(KunstPieter Gerardus van Os
-Aquarel-
€ 700 - € 1200
kavel: 534
(Antiek) Barometer
-Houten kast-
€ 100 - € 180
kavel: 535
(Antiek) Schaakspelen
-Incompleet-
€ 30 - € 50
kavel: 536
(Antiek) Roggehuid ring
-Houten ring bekleed met groene roggehuid.-
€ 30 - € 50