Antiek en kunst 500-999

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16 sessie 1
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 569] [570 - 579] [580 - 589] [590 - 599] [600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 639] [640 - 649] [650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 739] [740 - 749] [750 - 760] [761 - 770] [771 - 777]
kavel: 530
(Antiek) Klok
- H 25 cmVerguld-
€ 60 - € 100
kavel: 531
(Horloges)
-Goud-
€ 100 - € 180
kavel: 532
(Antiek) Koperwerk
-Lot divers-
€ 20 - € 30
kavel: 533
(Antiek) Diep relief
-Bronzen diep relief van een groep drinkende en dansende mensen. 19e eeuw. Afm 19x14 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 534
(Antiek) Barometer
-Houten kast (Dopje ontbreekt)-
€ 100 - € 180
kavel: 535
(Antiek) Schaakspelen
-Incompleet-
€ 30 - € 50
kavel: 536
(Antiek) Roggehuid ring
-Houten ring bekleed met groene roggehuid.-
€ 30 - € 50
kavel: 537
(Lefebvre Jr.- 2de helft 19de eeuw) Gezicht op een kerkportaal
-Olieverf op paneel, gesigneerd "Lefebvre Jr. fec. 1882" links onder, zonder lijst (kleine strookjes van het paneel ontbreken).-
€ 30 - € 50
kavel: 538
(Anoniem 19de eeuw) Riviergezicht met zeilboten
-Aquarel, 13,5 x 21 cm., in lijst-
€ 30 - € 50
kavel: 539
(Toegeschreven aan Jan Both 1618-1652) Italianiserend landschap met reizigers
-Olieverf op paneel, 35,5 x 31 cm., gemonogrammeerd "JB" (aan elkaar) op de rots midden onder, in lijst met koperen toeschrijvingsplaatje. Enigszins "verpoetst". De lijst met kleine defecten.-
€ 300 - € 500