Zilver Goud en Sieraden 1300-1400

veiling / Veiling 16 sessie 1 September 2018
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1330] [1331 - 1340] [1341 - 1350] [1351 - 1360] [1361 - 1370] [1371 - 1373]
kavel: 1300
(Goud) Lot
-14 karaat, 2 ringen en een hanger (koraal met barst. Bruto gewicht 6,4 gram.-

verkocht € 70.00
kavel: 1301
(Goud) Ketting
-14 karaat 6,8 gram.-

verkocht € 110.00
kavel: 1302
(Goud) Ketting
-14 karats ketting met hanger hierbij een andere. Gewicht 5 gram.-

verkocht € 80.00
kavel: 1303
(Goud) Armband
-14 karaat en een sterrenbeeld hanger. Gewicht 6,5 gram.-

verkocht € 100.00
kavel: 1304
(Goud) Ring
-Modernistische ring en hanger. 14 karaat met Carneool. Bruto gewicht 10,5 gram.-

verkocht € 120.00
kavel: 1305
(Sieraden) Zegelring
-Met initialen CPK.-
€ 40 - € 70
kavel: 1306
(Zilver) Beker
-Hollands zilveren beker met florale en traditionele decoraties. H 11,5 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1307
(Sieraden) Anatoli Gomosevi
-Sterling zilveren ketting, armband en 2 paar oorbellen bezet met granaat. Totaalgewicht 201 gram.-

verkocht € 140.00
kavel: 1308
(Sieraden) Broche
-14 karaats gouden broche met ronde geslepen onyx met ingelegde meanderrand in gouddraad. Speld vervangen. Bruto gewicht 9,4 gram-

verkocht € 70.00
kavel: 1309
(Sieraden) Camee hangers
-2 fraai gestoken camee hangers in zilveren en vergulde setting hierbij een ovale porseleinen broche met roosjes.-

verkocht € 40.00