Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Art Deco en Jugendstil 1500-1799

veiling / Veiling 16 sessie 1
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1539] [1540 - 1549] [1550 - 1559] [1560 - 1569] [1570 - 1579] [1580 - 1589] [1590 - 1599] [1600 - 1609] [1610 - 1619] [1620 - 1629] [1630 - 1639] [1640 - 1649] [1650 - 1659] [1660 - 1670] [1671 - 1681]
kavel: 1500
(Art Deco) Glazen schaal
-Amberkleurige geperst glazen schaal met handvatten en metalen voet. Dia schaal 30 cm. Uitvoering BelgiŽ/Frankrijk begin 20e eeuw.-

verkocht € 70.00
kavel: 1501
(Art Deco) Glazen schaal
-Roze art deco schaal Dia 31 cm Hierbij een amberkleurig schaal Dia 37,5 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 1502
(Art Deco) Glazen schaal
-2 rookglazen schalen op metalen voet. Belgie/Frankrijk begin 20e eeuw. Dia 31 en 32 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1503
(Art Deco) Vazen
-2 creamware aardewerken vazen in de stijl van Charles Catteau. Belgie ca 1920. H 29 cm. -

verkocht € 60.00
kavel: 1504
(Art Deco) Glazen vazen
-2 licht blauwe glazen vazen met art deco motieven in reliŽf. Frankrijk circa 1920. H 28 en 15 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 1505
(Art Deco) Klokkenstel
-Marmeren en stenen voetstuk met klok en spelter vos. Hierbij 2 bijhorende vazen. Uurwerk gemerkt Herbin Alencon Ca 1920.-

verkocht € 70.00
kavel: 1506
(Art Deco) Glazen vazen
-2 roze vazen met relief decoratie van Art Deco motieven. H 19 en 30 cm. Frankrijk ca 1920.-

verkocht € 50.00
kavel: 1507
(Art Deco) Klokkenstel
-Marmeren kast met 2 bijhorende vazen. Ca 1920.-

verkocht € 70.00
kavel: 1508
(Art Deco) Glazen vaas
-Witte vaas met rood lijnenspel. H 30 cm. Uitvoering onbekend.-

verkocht € 50.00
kavel: 1509
(Art Deco) Klokkenstel
-Natuurstenen klokken stel met beeld van een meisje met hond. Gesigneerd op het uurwerk L Deschamps Limoges Frankrijk begin 1920.-

verkocht € 70.00