Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Zilver Goud en Sieraden 1300-1500

veiling / Veiling 14 sessie 2 maart 2018
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1329] [1330 - 1339] [1340 - 1349] [1351 - 1360] [1361 - 1370] [1371 - 1380] [1381 - 1390] [1391 - 1400] [1401 - 1410] [1411 - 1420] [1421 - 1431] [1432 - 1437]
kavel: 1300
(Goud) 18 karaats ring
-Met 3- kleurige inleg gewicht 2 gram. Hierbij een 14 karaats ring, oorbellen en een speld. Bruto gewicht 3,9 gram.-

verkocht € 95.00
kavel: 1301
(Goud) ketting
-14 karaat, netto gewicht 9,5 gr-

verkocht € 150.00
kavel: 1302
(Goud) Armband
-14 karaats armband met bedels, hierbij een ketting. Totaal gewicht 5,1 gram.-

verkocht € 90.00
kavel: 1303
(Zilver) Brandewijnkom
-20e eeuw L 18 cm-

verkocht € 220.00
kavel: 1304
(Zilver) Brandewijnkom
-18e/19e eeuw L 24,5 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 1305
(Zilver) Zwaan
-Kristallen zwaan met zilveren vleugels en nek. (1 vleugel zit beetje los) H 13 cm-

verkocht € 50.00
kavel: 1306
(Zilver) Doosje
-Ovaal zilveren doos staand op 4 pootjes met traditioneel decor.-

verkocht € 80.00
kavel: 1307
(Zilver) molen
-Strooier op houten voet, met logo van de KNVB 1954. H 16 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1308
(Zilver) Kurkentrekker 18e eeuw
-Hollandse kurkentrekker met een fraai parelmoer heft. De kurkentrekker is slechts gemerkt met meesterkeur . Eind 18e begin, 19e eeuw. -

verkocht € 260.00
kavel: 1309
(Zilver) Kom
-Spaans H 18 cm.-

verkocht € 260.00