Keramiek en glas 800-1000

veiling / Veiling 15 sessie 2 mei 2018
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 839] [840 - 849] [850 - 859] [860 - 868]
kavel: 800
(Keramiek) Totempalen
-2 grote keramische totempalen met losse segmenten. Bekroond met rode en gele vlam. H 270 cm. Ontwerper onbekend-
€ 700 - € 1200
kavel: 801
(Keramiek) dekselpotten
-2 stuks, hierbij 3 anderen waaronder de 4 paddestoelen.-

verkocht € 20.00
kavel: 802
(Glas) Anna groen
-Een set van 8 Anna groene glaasjes met rad gravure. H 11 cm. Uitvoering Leerdam Fabriek.-
€ 30 - € 50
kavel: 803
(Glas) Paarse vaas
-Paars glazen vaas met optiek, uitvoering onbekend. H 47,5 cm. (Lichte schilver)-
€ 40 - € 70
kavel: 804
(Glas) Vaas
-Blauw glazen vaas met optiek, uitvoering onbekend. H 47,5 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 805
(Keramiek) Bitossi
-Keramische vaas met 2 oren. Zogenaamd Rimini blauw. Niet gesigneerd H 38 cm. (Mini schilver aan de voet)-

verkocht € 40.00
kavel: 806
(Keramiek) Bitossi
-2 rood geglazuurde keramische paarden. Ontwerp Aldo Londi, Bitossi Italy. H 31 cm-

verkocht € 380.00
kavel: 807
(Keramiek) Bitossi
-2 bruin geglazuurde keramische paarden. Ontwerp Aldo Londi, Bitossi Italy. H 31 cm-

verkocht € 320.00
kavel: 808
(Glas) Kosta Boda
-Groen glazen vaas met blauw lijnen spel. Onderzijde met fabrieksmerk. H 19 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 809
(Glas) Kosta Boda
-Groen glazen vaas met blauw lijnen spel. Onderzijde gemerkt. H 20 cm.-

verkocht € 40.00