Design 1200-1500

veiling / Veiling 15 sessie 2 mei 2018
[1201 - 1210] [1211 - 1220] [1221 - 1230] [1231 - 1240] [1241 - 1250] [1251 - 1260] [1261 - 1270] [1271 - 1280] [1281 - 1290] [1291 - 1300] [1301 - 1310] [1311 - 1322]
kavel: 1201
(Design) houten decoratie
-Met voorstelling van kat. Achterzijde met sticker Sika Mobler. Afm 22x46 cm. Uitvoering 1974.-

verkocht € 60.00
kavel: 1202
(Glas) Vaas
-Met rubberen band. Onduidelijk gesigneerd H van de ... (25 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 1203
(Sieraden) Maria Hees
-2x vergrootglas broche, perspex en plastic. Eigen studio 1987.-
€ 20 - € 30
kavel: 1204
(Design) King Kong
-Drankfles in de vorm van King Kong. Uitvoering Dino de Laurentius 1976 H 25 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 1205
(Sieraden) Jeanet Metselaar
-2 armbanden leer met houten knoopjes. Eigen studio circa 1990.-
€ 30 - € 50
kavel: 1206
(Sieraden) Armband
-Gedraaid draad, ontwerper onbekend. Circa 1990.-
€ 30 - € 50
kavel: 1207
(Sieraden) Armband
-Gebogen transparante elektriciteits kabel. Ontwerper onbekend circa 1990.-
€ 30 - € 50
kavel: 1208
(Sieraden) Maria Hees
-Zwarte latex ring. 1997 (Licht uitgehard)-
€ 20 - € 30
kavel: 1209
(Sieraden) Stefano Marchetti
-Zwarte vierkante zilveren ring. Niet gemerkt.-
€ 120 - € 200
kavel: 1210
(Sieraden) Ketting
-Met houten beschilderde kralen van gezichten. Ontwerper onbekend.-
€ 20 - € 30